Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meghalt a férjem, hol tudom...

Meghalt a férjem, hol tudom elintézni az igénybe vehető temetkezési és utazási kedvezményeket?

Figyelt kérdés

Megvető válaszokkal kíméljenek, elég nagy a fájdalmas és a veszteségem így is!

Nemrég sajnos szívelégtelenségben meghalt a férjem, keményen dolgozott világ életében, de 1 éve nyugdíjas volt már. Nekem még nincs nyugdíjam, néhány évet dolgoznom kell még a nyugdíjazásig.

Amit ki lehet használni és jár, azt szeretném kijárni és igénybe venni.


Hallottam róla, hogy ilyenkor igénybe lehet venni különböző kedvezményeket, de nem tudom hol induljak el. Önkormányzatnál, Nyugdíjfolyósítónál nem segítőkészek, kb az orrom alá dobták a papírokat és mehettem, mert vártak mögöttem is. Nem is hallották meg a kérdésem.


Utazási kedvezmény (ezt hol kérvényezhetem?)

Temetkezési hozzájárulás?


Köszönöm a segítő válaszokat!


jan. 25. 13:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Önkormányzat
jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%

A munkaadód

A HR - itt kezdd!


S a HR-es tudja, mit tehetsz

jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"temetkezési és utazási kedvezményeket?"

Temetési segélyt vagy fizetési előleget a temetésre hivatkozva a saját munkáltatód (ha dolgozol) adhat.

Utazási kedvezmény alatt meg nem tudom mit értesz tulajdonképpen. Vehetsz Vármegye vagy Országbérletet olcsón (9.900 és 18.900 Ft-ért), amivel 30 napig korlátlanul utazhatsz MÁV és VOLÁN járatokon, egyes városokban a tömegközlekedés is ingyenes vele.

jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!