Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Banknál tudok pénzt gyűjteni...

Banknál tudok pénzt gyűjteni minden hónapban?

Figyelt kérdés
Szeretnék a fizetésemből elrakni havi 250 ezret ezt minden fizetéskor rá akarom rakni a bankkártyára (Raiffeisen). Ezt ilyen egyszerűen meg tudom tenni, hogy rá rakom és ott gyűlik vagy ennek vannak szabályai. Egyáltalán nem értek hozzá ezért szeretnék segítséget kérni. Nekem ezt kell bizonyítani, hogy honnan van a pénz? Nem szeretném azt, hogy esetleg le zárják a számlám vagy ilyesmi aztán ne tudják hozzá férni mert akkor dobok egy kötelet.

ma 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem egyből számlára kéred a fizud?
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt majd megkérdezem a főnököm-től, hogy lehetséges-e. Építőiparban dolgozom 8 órába vagyok bejelentve. Ha utal nekem havonta akkor az költséges neki? Mert az már lehet nem tetszene neki.
ma 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az se tetszik neki ,hogy neked fizetést kell adnia, szóval holnaptól dolgozz neki ingyen.
ma 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem tetszik neki de ez van :) Tb-t fizeti adózik is szóval teljesen legit a cég. Na majd holnap rá kérdezek. Szóval akkor így rá rakni a számlámra 250 ezret nem jó ötlet mert nem tudom igazolni, hogy honnan van?
ma 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne tudnád igazolni? Van fizu papírod, nem?
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs fizu papírom. Kp-t kapunk.
ma 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez komoly? Minden legális persze, ja de papír az nincs. A Tb.-t is fizeti...

Fizeti?!


Azért néhány kérdést megérne 🤔

ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Kéne, hogy kapj valami fizu papírt ha tényleg be vagy jelentve
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy kp-ben adja vagy utalja. Bérszámfejtési fizetési part kell róla adnia. Ez nem opció, hogy ad ha szeretne, hanem kötelező!
ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!