Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meggpróbálták levenni a pénzt...

Meggpróbálták levenni a pénzt a kártyáról, de nincs rajta pénz. Közben lemondtam az előfizetést. Újra fognak próbálkozni?

Figyelt kérdés

A teljes történet: Egy 30 napos próbaidőszakra nyomtam rá mobilon, nem akartam fizetni érte, de elfelejtettem lemondani időben. Ma jött a banki sms hogy próbálták levenni az összeget de sikertelen volt ( nincs pénz a kártyámon most). Nagyon megijedtem, mivel nem kis összegről van szó, hiszen 1 éves előfizetés. Beléptem a weboldalra és ott felajánlotta hogy lemondhatom, de oda volt írva hogy 19-éig ingyenes a próba időszak. Engedte lemondani.

Most ha érkezik októberben a fizetés a számlára, automatikusan levonódik így is? Akkor nagyon megszívtam, a pénz is oda van, de az éves előfizetés előnyeit se kapom meg cserébe, hiszen ma lemondtam? Így járhat valaki?


tegnap 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
kártyán nincs pénz
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!