Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek vidéken vagy...

Szerintetek vidéken vagy Budapesten tudok jobb árfolyamon pl. €-t eladni ?

Figyelt kérdés
Mivel tapasztalataim szerint ,konkrétan Exclusive Change valuta váltókra gondolok, egymástól pár km-re lévő irodák közt akár 20Ft-os eltérést is láttam már. Tudom függ attól,hogy mennyire forgalmas az elhelyezkedés viszont a belvárosban pl. meg a kezelési költség magas. Értelmes válaszokat várok! Köszönöm

#euró #árfolyam #pénzváltó #Valuta váltó #Budapest vs. Vidék
szept. 17. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
úgy hogy Írországban élek így nem kell vennem sem eladnom eur-t mert itt ez a fizetőeszköz :D trololoo
szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Revoluton
szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ti meddig fogtok még nettó ráfizetni mindenre mert nincs eurótok? :D
szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem online nagyságrendekkel jobban jársz, Erste pl havi 500e forintig középárfolyamon vált.
szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Revoluton. Minden bank es penzvalto lehuz.
szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egyiksem konretan a kerdesemre vonatkoznak! Azert Jozsi a fáradtságot. Tudom revolut etc. , sajnos semmilyen online dolog nem játszik
szept. 18. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha minimalis szinten megmozgatnad az agyad akkor valoszinuleg ki tudnad talalni a valaszt, de te tul hulye vagy hozza. Szerintem egy valto aki biharbasznadon heti 2x valt hogy lenne olcsobb mint budapesten aki 10 percenkent valt?
szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krwkco ***** válasza:
szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!