Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » STUDIOba tényleg járnak...

STUDIOba tényleg járnak üzletemberek üzletelni meg kapcsolatokat építeni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
most a discora gondolsz? mert ha igen, akkor járnak, bár nem legális üzletekre...:)
2010. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kategória: Családi kapcsolatok > Esküvő


Studio..


üzletemberek..


kapcsolatok..


He? :D

2010. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jah discora!!! Miért milyen nem legálisakat szoktak??
2010. nov. 2. 15:19
 4/10 anonim válasza:
Szerinted egy szórakozóhelyen milyen nem legális üzletek születhetnek?Szinte minden szórakozóhelyről hallani, hogy árulnak ott ezt-azt, ami nem legális.
2010. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
esküvőhöz vezető kapcsolatokat épiteni? nem hiszem.. (ha már ebbe a kategóriába raktad...)
2010. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó persze, drog, pia, lányok ez alap mindenhol de nem erre gondoltam.. :DD Menőbb üzletemberek vannak-e ott??
2010. nov. 2. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolkoznál egy kicsit akkor rájönnél, hogy egy komoly üzletember nem discoban fog üzletet kötni, vagy üzleti találkozót szervezni. Főleg nem az éjszaka közepén, dübörgő zene mellett.
2010. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lövésed sincs erről ember..ilyen h*lye kérdést régen láttam már. Ha dolgozni akarsz, akkor tudod a módját. De ha vagy olyan értelmi hogy abban reménykedsz, hogy egy szombat esti partyn kapsz véletlen munkát, vagy ott csinálod meg életed nagy üzletét, el kell szomorítsalak. Kevesebb xD, több értelem!
2010. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj de majom vagy te Istenem, kicsit mellélőttél.. Nekem van melóhelyem külföldön, egyik haverom mesélte ezt a storyt kíváncsi voltam mennyi igaz belőle ennyi.. Persze odamegyek, hogy szevasztok üzleteljetek már velem is.. Ne nézz 17 évesnek köszi!
2010. nov. 3. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel leginkább az üzletemberek engedhetik meg maguknak a drága lányokat, a kólát és társaikat, és mivel szeretnek hasonszőrű pajtásokkal mulatni én elképzelhetőnek tartom, hogy dumálnak munkáról, haverkodnak, ahogy bárki már és ebből születhet valami. Kapcsolatokat építeni bárhol lehet
2010. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!