Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyedulállóként gyerekkel...

Egyedulállóként gyerekkel hogyan lehetne kimenni külföldre? Mennyi tőke kéne, kivenni fix albérletet, iskola aztán munka vagy hogy?

Figyelt kérdés

Először a gyereket kéne beintegrálni sulit keresni neki ami fogad magyarokat hogy tanulja a németet, vagy még 1 évet elpazarolni arra hogy itthon vert izzadva ki legyen fizetve egy magán nyelvtanár?

Utána elhelyezkedni dolgozni tekintve hogy a munkaidő rendszerint nem egyezik az iskolaival?

Vagy munkahely +munkahelyi szállás és aztán az iskolába íratás munka mellett?

Hogyan oldhato meg gyerekfelügyelet kisgyereknek ha pl este 8 ig is kéne dolgozni vagy éjszaka vagy este 18 ig közven a sulinak vége 14 kor vagy 16 kor?

Ismerős nincs.



#külföld egyedül kicsivel
aug. 19. 07:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek és melyik tartomány a terv?
aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Beszéli a gyerek folyékonyan a másik ország nyelvét?
aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az ilyen kint élő magyarok csoportban azt írták a gyerekek pikk pakk megtanulják a nyelvet fél év és már szinte anyanyelvi szinten nyomják.

(Amúgy én is kint tanultam meg itthon csak nyelvtani ragozási alapom volt csak.)

Plusz vannak kint csőstől mqgyar gyerekek is meg a kulfoldi allam támogató ilyen tekintetben, mert plusz nyelvoktatásuk is van suli mellett külön felzárkóztatáshoz.


Erről már egyeztettem ilyen csopikban. Nem ez lenne a gondom.


Hanem hogyan logisztikázzam ki az egészet gyerekkel? (Mert egyedul persze annyi lenne az egész hogy bepakolom a táskát és kimegyek es dolgozok. Faék. De gyerekkel meghalad.)


Kb Passau és környéke lenne terv vagy München, mert ezek relatíve közel vannak. Van oda közvetlen buszjárat is meg egy rakat telekocsis lehetőség is.(München elég nagy tele zülledékekkel is ott kicsit jobban félnék teljesen egyedul "kiszolgáltatva", Passaunak viszont szerintem csak a környékén lenne munkám ha nem mc donaldsban akarok sorvadni. De nyugisabb "vidékiesebb" csendesebb gyerekbarátabb hely szerintem. 9 éves amugy

aug. 19. 07:57
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Gyerekkel nem indulnék el úgy, hogy nincs egy erős félév tartalékom. Amiből kaja, szállás egyebek futja. Ha egyedül mennék 3 hónapnyi tartalék is az alja volna.
aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban fél éveket munkanélkülisködni kint. Vagy ezt nem értem.

Nem égetek fel mindent magam mögött. Pl lakás van itthon.

aug. 19. 08:24
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

"Nem áll szándékomban fél éveket munkanélkülisködni kint."

LoooL

aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A gyerekszületésig kint éltem, ha meg is szűnt egy munkám 1 honap és más másik munkám volt.lol
aug. 19. 08:35
 8/23 A kérdező kommentje:
*és már
aug. 19. 08:35
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem az érdekelne hogyan nem működik, hanem hogyan működhetne hogyan valósitható meg!
aug. 19. 08:36
 10/23 A kérdező kommentje:

Eloszor iskolát keressek vetessem fel? Meg albérletet vegyek ki? Aztán csak a munka?


Vagy először munka a gyerek meg tele igazolatlannal vagy hogy?

aug. 19. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!