Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyan infót,...

Hallottam egy olyan infót, hogy augusztusban megkapják a szülők a szeptemberi családipótlékot és gyest az iskola kezdés miatt.?!

Figyelt kérdés
Most én csedet kapok, még csak 2 hónapos a pici..így én is megkapom a csedet augusztusban a szeptemberben járót is vagy csak az akinek ovis/iskolás a gyereke?
aug. 14. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Utóbbi. Mivel a 2 hónapos még nem megy oviba, iskolába.🤦‍♀️
aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele hogy nem megy ezért jött a kérdés hogy nézik-e a kort mivel barátnőm tavaly megkapta az egy éves gyerekre aminek semmi értelme. De nemkioktatást kértem hülyének néző emojival hanem egy kérdést tettem fel mert még ezeket nem igazán tudom mivel “friss” szülő vagyok..
aug. 14. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem nézik, mindenkinek így utalnak, függetlenül a gyerek életkorától. Ez már pár éve így van.
aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azzal segítik a szülőket, hogy előre hozzák a családipótélkot. A határontúli magyar szülők meg kapnak 100ezer forint beiskolázási segélyt.
aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, a gyest és a családit uralják augusztus huszonpáradikán. A csedet nem. A barátnőd valszeg gyest kapott az egyéves után.
aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen megkérdeztem ő gyest kapott, nem volt a baba előtt munkaviszonya. És a gyed sem jár ilyenkor vagy csak a csed nem? Annyiféle infó van a neten, és mindenhol másképp írják. Mindenestre örülnék neki, ha tényleg maradna szeptemberre az utalás..
aug. 14. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Ahogy írtam (és te is), családi pótlékot és gyest utalnak. Gyedet meg csedet nem. Biztos az infó, az én gyerekem most töltötte a hármat, így volt az elmúlt években is.

aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkapod te is hamarabb.
aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!