Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem iszok, cigizek, nincs...

Ha nem iszok, cigizek, nincs semmi hobbym, szinte az egész fizum a családra és a 2 gyerekre megy el, akkor nagy luxus lenne egy iphone 3k-ért a Telekomtól részletre?

Figyelt kérdés
Van autóm, lakásom full berendezve, havi 50e hitelem. Kb 600e a havi bevételünk. Semmiben nem élünk nagy lábon, viszonylag szerényen elvagyunk. Havi kb. 100e-ftot el tudok tenni váratlan helyzetekre.
jún. 29. 16:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

3k az 3 000 ft.


4-en vagytok, 2 db operatori fizetesbol nem fussa ifonra.


A nejednek milyen teloja van?

jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

16:

"Akkor mit nem értesz?"

Azt, hogy 350 - 50 -50 -100 az 150.

Akkor ha eleve 150 marad, akkor nem igaz az állítás, hoyg majdnem az egészet a családra, gyerekeidre költöd. Akkor sem, ha ezt a 150-et már teljes egészében rájuk költöd. Mivel 200-at másra költesz, nem rájuk. Érted?

De ebből még magadra is költesz nyilván.

Egy felnőttre 100 000-t minimum kell költeni havonta, legyen 105 000.

Marad mondjuk 45 000.

Azt mind a gyerekeidre és a családodra költöd.

Bmeg ez EGY gyerek havi étkezésére sem elég!


Tehát mennyire igaz az az állítás, hogy a 350-ből majdnem mindet a gyerekeidre és a családodra költöd?

jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Engedd el, én is elengedem! Hiba volt itt feltenni egy kérdést!
jún. 30. 01:19
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

20: Igen, mert értelmetlen ezekre a dolgokra többet fizetni, mint amit a 8.-ban leírtam.

Ha annyiból kijön az okosteló, amire vágysz, akkor esetleg okés, de engem úgy neveltek, hogy az utcán kikaphatják az értéket a kezemből, ezért sose vigyek magammal ilyen értékes dolgot.

jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Okés.:)
jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom, mi is 4 tagú család vagyunk, és nem vagyunk programozók, szóval ketten keresünk valahol 800 ezer és 1 millió közt (a férjem fizuja változó), de mi úgy érezzük, hogy nincs pénzünk új iphone-ra. Vagyis helyesbítek, nyilván van annyi pénzünk, hogy megvehessük, csak sajnáljuk erre, mert vannak értelmesebb dolgok, amikre el tudjuk költeni. Nekem egy százezres andoridos telóm van, tökéletes. A férjemnek iphone-ja, használt, régebbi modell, szerintem annyi sem volt, mint az én androidos telóm. Az is tökéletesen működik. Ilyen kevés bevételből én max használtat vennék a helyedben.
jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
nem
jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!