Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ellapaper&Co - Magyar luxus...

Ellapaper&Co - Magyar luxus papír-írószer márka. Mit gondoltok a jelenségről?

Figyelt kérdés

Szeretek szép noteszekbe írni, szeretek minden munkámhoz projektemhez és a napi naplózáshoz is szép termékeket használni. Olyan ember vagyok, akinek ezek a dolgok tetszenek.

Mivel most telt ve egy jegyzetfüzetem és szeretnék egy másikat, felütöttem az Instagrammot, hogy kisebb magyar márkáktól rendeljek valami egyedi, különlegesebb darabot. Így jutottam el az Ellapaper&Co termékeihez, ami egy magyar luxus! papírtermékeket árusító vállalkozás.

Itt hagyom a linket: [link]


Természetesen a termékeik gyönyörűek, ez a tipikus letisztult minimalista vonal, amiből RENGETEG van a piacon, alacsonyabb-magasabb árfekvésekkel. Emiatt egyszerűen nem tudok napirendre térni a létjogosultsága felett egy ennyire drága brandnek.

Az általam keresett jegyzetfüzet 19.000-20.000 Ft náluk. Láttam már ilyen lixiry stationery brandeket külföldön, de egyszerűen nem értem a létjogosultságát ezeknek és azt főleg nem, hogy KIK A VÁSÁRLÓIK? Ki vesz 20.000 Ft-os jegyzetfüzetet, meg 8000 Ft-os felírótömböt?

Ti vásárolnátok ilyen helyről?



jún. 5. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha egy esküvő szervező lennék akkor lehet, hogy jól mutatna a kezemben egy elegánsabb "jegyzetfüzet". Talán ezzel a megrendelő szemében is egy komolyabb benyomást tudok kelteni.

De hétköznapokban nyilván semmi értelme egy ilyennek.

jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A luxus termékeket nagyon-nagyon fölösleges alkalmazotti, melós szemszögből nézni. Ezek a termékek nem ilyen embereknek szólnak, teljesen más világ.

Bugatti Chiront hány ismerősöd vezet? Vagy hány rokonod lakik 3000 négyzetméteres házban? Esetleg ismersz valakit az utcátokból, aki Patek Phillipe karórát hord? Vagy a menzán szokott lenni az A és B menü mellett orosz kaviár és francia pezsgő is lenni? Attól ezekre még bőven van kereslet, és talán elég sok embernek nem okoz gondot húszezer forintot kifizetni egy füzetért.

jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem drága, mi vagyunk csórók.

Egy képzett nyugat európai diplomás mérnök, informatikus, bankár, orvos ezt a 15-20,000 forintot egy óra alatt megkeresi, sőt még többet is.

Én is 4-6000 forintos noteszeket használok, ami megfelel a jelenlegi órabéremnek, szóval ugyan annyi erőfeszítés neki megvenni ezt, mint nekem azt.

jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!