Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legdrágább...

Mi volt eddig a legdrágább teljesen felesleges költésed?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amire semmi szükséged nem volt, tudtad róla, hogy nevetségesen drága, de mégis megvetted.

#luxus #felesleges költés
jan. 7. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindig az adott évi személyi jövedelemadó, tb járulék és áfa. Ezeket mind hiába fizetem.
jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges volt, de ez csak utólag derült ki. Wifi jelerősítő az exem lakásába. Csak a nappalijában volt wifi, máshol nem, ha ment a jelerősítő, akkor mindenütt volt wifi, csak a nappaliban nem. Nem volt méregdrága, de teljesen felesleges volt.


A másik meg egy vadiúj bicikli, mert azt mondta az enyémre egy barátom, hogy túl nehéz a váz. Az új nagyon drága volt, de nem érzem egyáltalán, hogy könnyebb lenne a váz, vagy hogy könnyebb lenne vele menni. Idő közben költöztem is, olyan helyen tudom csak tárolni, ahonnan macera előszedni, ezért csak nagyon ritkán használom.

jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy járóka a gyereknek 35 ezerért (sose maradt meg benne) es egy bőrcsizma 70 ezerért (egyszer sem volt a lábamon).
jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Autó 10m-ért. Megvasarlas után pár héttel rajöttél, hogy teljesen felesleges, semmit nem ad az életemhez. Eladtam és vettem egy másikat fel áron. Ugyanazt a funkciót betölti.
jan. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában a legtöbb dolog, amit a feleségem megvetet...
jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös de az nem a saját költésed/döntésed.
jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 hófehér kabát, amiken a legkisebb kosz is meglátszik. Narancssárga sportcipő, ami vagány, de semmihez nem tudom felvenni.

Árulom az összeset féláron.

jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vonatút Svájcba.
febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!