Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden magyar webáruház...

Minden magyar webáruház ilyen? Lassan negyedik hete nem utalják vissza a pénzemet.

Figyelt kérdés
Biciklit rendeltem de kicsit kicsi lett, nem jó. 14 napon belül nyilatkozattal visszavittük mi (postázás helyett) és leadtuk (épen, használatlanul, ahogy jött). Apámmal vittük és többször meg is kérdeztük ott, hogy tuti visszajön-e a teljes vételár; ott nem fizettek de elkérték a számlaszámomat papíron és emailben is. 14 napig türelmesen telt az idő, aztán kétszer emailben kérdeztem hogy mi van ezzel? Először még válaszoltak, hogy hát "a pénzügynél van". A másodikra 3 nappal később meg már nem válaszoltak! Már rég szereztem másik biciklit de majdnem 80 ezerről van szó.

jún. 28. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
A visszaszállítás meg ma volt 3 hete, pénz meg náluk.
jún. 28. 19:38
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól emlékszem 30 napos határidő van a visszafizetésre, szóval van még egy hetük rá.
jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem minden magyar webáruház ilyen.
jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!