Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi pénze van?

Normális hogy ennyi pénze van?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves fiu ismerősöm.

Van 1 millió forintja. Nem kap zsebpénzt hanem ezért megdolgozott.

Nincs rá rossz hatással hogy ennyi pénze van?



jún. 18. 12:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én még nem tapasztaltam hogy rossz hatással lenne. Ti hogy gondoljátok?
jún. 18. 12:12
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem gondolom sehogy
jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
LoL
jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
14 évesen gazdagabb, mint a legtöbb magyar :D :D :D
jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Azért szerintem az nem egy elhanyagolható körülmény a történetben, hogy milyen "munkából" jut egy 14 éves fiú egymillió forinthoz?
jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha a testét árulja, arra vannak Btk paragrafusok.

Ha füvet nyír és havat lapátol a szomszédoknál, az megint más.

Bírom ezeket a félinfós kérdéseket.

jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem lehet túl nehéz lenyomni egy 14 évest. El kell venni tőle a pénzt és utána mindenkinek azt mondani, hogy rossz hatással volt rá. Legközelebb mikor összefuttok a menzán egyből rohanjál rá.
jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

14 évesen nekem 800 ezer forint körüli megtakarításom volt (még 2010-ben) ezt 18 éves koromra felfejlesztettem 5 millióra, szülői segítséggel pedig vettem lakást 8 millióért Budapesten még abban az évben. Így egyetemistaként se albérletre se koleszra nem kellett költeni, valamint 2 éve adtam el 36 millióért és vettem 2 szoba + erkélyest 42 millióért amit felpofoztam, most ér 50 milliót kb.


Szóval igen, nagyon rossz hatással volt rám, hogy már fiatalon is rendelkeztem megtakarítással, bárcsak ne tettem volna és 30 évesen azon siránkozhatnék, hogy a fizetésem egy jelentős részét megemésztik az albérleti díjak :(

jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

"Szóval igen, nagyon rossz hatással volt rám, hogy már fiatalon is rendelkeztem megtakarítással, bárcsak ne tettem volna és 30 évesen azon siránkozhatnék, hogy a fizetésem egy jelentős részét megemésztik az albérleti díjak :("


Ha más nem azért rossz hatással volt rád, hogy anyu apu tele nyomta a zsebed pénzel, hogy tudtál 18 évesen lakást venni, és ilyen arrogáns szociálisan teljesen érzéketlen p*cs lettél.

jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
13%
#8 Ja 8 millióból vettél lakást Budapesten 2014-be 😂 Igen 😂 bohoc
jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!