Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi megtakarításotok van?...

Mennyi megtakarításotok van? És milyen módszert használtok?

Figyelt kérdés
Pusztán érdekel a mások módszere. Kort is írhatnátok. Köszi

jún. 9. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 a szülők érettségitől bsc végéig támogattak havi 100000-el, ez volt 3 év '19 őszétől '22 nyaráig. Ennek a nagyját el tudtam rakni, egy költségesebb hónapban is max a felét költöttem el. Akkor még csak állampapírba ment, annak a kamataival együtt lett meg az első 5-6 millió.

Ebből valamennyit rászántam az arany, ezüst vásárlásra, mert az ukrán háború előtt jó áruk volt, azóta azok is felmentek szóval jelenleg a nemesfémeim is érnek 2-3 millát.


Diploma előtt, '22 telén elkezdtem dolgozni is, multinál programozóként szóval egész jó fizetéssel, ráadásul 25 alatt is voltam, vagyok még szóval kevés adóval, abból bejött havi 480 nettóban, és mivel mellette csináltam a mestert és koliban laktam ezért a költéseim továbbra is minimálisak voltak, 400+ forintokat tudtam eltenni.


Azóta a fizetésem majdnem 200-al nőtt nettóban szépen folyamatosan, szóval egyre többet tudtam elrakni. 2 hét múlva végzem a mesterszakom, akkor kell kiköltöznöm a koliból és albit keresni szóval akkor kicsit megcsappan majd amit félre tudok tenni, de ahogy számolom akkor is 550+ lesz.


Szóval szülői segítség is volt benne, de a nagyját a saját befektetéseimnek és a munkámnak köszönhetemy nem örököltem.


Ja és 7es voltam, csak hogy az ottani lepontozóim itt is megtaláljanak és tudjanak élvezkedni.

jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es ez azért van mert ide nem fognak feljönni a hónapról hónapra élő gyári munkások. A GYK community fele valami home offiszos melót tol, a másik fele meg havi 5 gurigát kereső kamu informatikus, akik triggerelni jönnek fel.
jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok. Jelenleg közel 5 éve dolgozom Németországba. Jelenleg 21.000 euróm van félretéve. A gyűjtést kb 3 éve kezdtem. Ez jelenleg több mint 8 millió forint értékű euró
jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, most látom, hogy sikerült a lényeget kihagynom a regényből, amit írtam: kicsit kevesebb, mint 2 millióm van (látom, hogy szánalmas a többiekéhez képest, de én így is büszke vagyok magamra, mert nem kevés önfegyelem van ebben a 2 millióban).
jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!