Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi megtakarításotok van?...

Mennyi megtakarításotok van? És milyen módszert használtok?

Figyelt kérdés
Pusztán érdekel a mások módszere. Kort is írhatnátok. Köszi

jún. 9. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Àllampapír

Bitcoin


Illetve tözsdénn takarítok meg rendszeresen DCA-el.

jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Jelenleg 377 ezer USD.

Forex, Victory módszer.

24 F

jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

21 vagyok, rövid ideje vagyok benne a dologban, amikor elkezdtem, jó volt az állampapír is. Azóta annyira nem, de zh meg vizsgaidőszak volt/van, nem volt időm részvényeket tanulmányozni (meg házra gyűjtök, nem bírnám azt a kockázatot, hogy a jövőbeli házammal játszom). Lakáselőtakarékom is van, és mielőtt bárki meg akarna kövezni: tudom, hogy nem a legjobb megtakarítási forma. Ez arra jó NEKEM, hogy amikor tanulóként nem minden hónapban tudok dolgozni, tehát csak minimális bevételem van, akkor is kénytelen vagyok félretenni egy kis pénzt, mert különben szívás van (pl. nem kapom meg a kamatot meg ki kell fizetnem a számlanyitási díjat, amit az Erste eredetileg elengedett). Amit én megtanultam, hogy mindig le kell kötnöm a pénzemet, nálam nem működne a LÁT-ra szóló kamat, mert kevésbé tudok spórolni, olyankor rögtön megtetszik egy szoknya, egy könyv, megkívánok egy automatás kávét, stb. Nem, sokkal jobb, ha nem férek hozzá és voilà, semmi nem is tetszik meg sehol, élvezem az élet többi részét.


Nem egy profi módszer, de még mindig jobb, mint a matrac alatti kp.

jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
PMÁP, nVidia, Victory módszer, kb 100M+ HUF összesen
jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
semennyi
jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
pmáp, saját vállalkozás, most veszünk házat
jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
24 vagyok, kb 20 millió van szétdobálva mindenfelé. Van nemesfémben körülbelül 2, termőföldeket veszek mikor lehetőség van rá, ebben jelenleg nagyjából 10 millió van. 1 milliót rászántam arra hogy a tőzsdével játsszak, egyelőre van rajta vagy 30% 2 év alatt de nincs annyi időm ra amennyi kellene szóval ez csak szerencse. A maradék meg jelenleg állampapírban pihen.
jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
olyan 40milka körül van 29f
jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20 ezer euró,szezon után ami marad megy a bankba.
jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Bírom, hogy itt már csecsemőkorban mindenkinek 30-40 milliója van. A valóságban meg minden fiatal ismerősöm örül, ha az alapvető dolgokra futja, nemhogy, megtakarítson ilyen összegeket. Időtök se volt annyit összeszedni, hacsak nem örökségből van.
jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!