Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit szokás (hány százaléko...

Mennyit szokás (hány százalékot) fizetni egy telek tulajdonosnak ha van egy útmenti reklámtáblád ami magánterületen helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő, vagy egy telkem amin 2 útmenti reklámtábla/óriásplakát található. És azt szeretném kérdezni mint telek tulajdonos hány százalékot szokás kérni a reklámtábla bevétele után ami a telkemen található? Csak hozzáértők írjanak mert tudnom kell hogy a jövőben mennyit kell majd elkérnem a hírdetőtábla tulajdonosától.

jún. 4. 12:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi molylepkényi ésszel több telked és ingatlanod is van? Azt meg hogy? Nyugtass meg, hogy nem az eszeddel kerested meg a rávalót....
jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

"Te jólvagy különben? Orvos látott már?"

Ez most kinek szól? Vagy nem ide akartad írni?

jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
76%
Debil szegény, ne bántsátok.
jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nemfogsz előrébbjutni az életben azzal hogy mekpróbálod lehúzni azokat akik jobbak nálad :*. De ne aggódj nembántalak, tudom hogy mások sikere bántja a kicsi egócskádat :). Oh ráadásúl igen, ez eszemmel kerestem meg mindenféle örökség nélkűl. Miabaj dréga aranyom bánt hogy semmilyen tekintetben nemvagy jobb mint én a vagyonom ellenére? Nemtudsz kompenzálni szóval minden provokációnélkűl elkezdez belém kötni? Brühühűű aranyom. Mondanám hogy átérzem a fájdalmad de hazudnék xd. Nyomorék egy közössék vagytok az ember még egy kérdés sem tud feltenni undorító energiavámpírok nélkül mint ti. Teljesen normális kérdést tettem fel mindenféle provokáció nélkűl, szóval nefeledd hogy ezt az egészet te kezted :))).
jún. 5. 06:41
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

*sóhajt

Azért az elég durva, amikor valaki ennyire sötét és magabiztos egyszerre.

jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ez vagy troll vagy ennyire súlyos eset.
jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%
Előbb tanulj meg írni és értelmezni. Ajánlom az általános iskolás tankönyveket a figyelmedbe. Aztán utána esetleg próbálkozhatsz a flexeléssel, mert ez így harmatgyenge...
jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
No argument, No logic, just empty insults. That's why hour race is doomed.
jún. 5. 15:54
 29/33 A kérdező kommentje:
our*
jún. 5. 15:55
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Már megint eltévedtél? 😂
jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!