Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit szokás (hány százaléko...

Mennyit szokás (hány százalékot) fizetni egy telek tulajdonosnak ha van egy útmenti reklámtáblád ami magánterületen helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő, vagy egy telkem amin 2 útmenti reklámtábla/óriásplakát található. És azt szeretném kérdezni mint telek tulajdonos hány százalékot szokás kérni a reklámtábla bevétele után ami a telkemen található? Csak hozzáértők írjanak mert tudnom kell hogy a jövőben mennyit kell majd elkérnem a hírdetőtábla tulajdonosától.

jún. 4. 12:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Tisztán és érthetően megfogalmaztam mindent, a telkemen van egy hírdetőtábla ami nem az enyém de a telkemen van. Annak érdekébe hogy megengedjem a tábla tulajdonosának hogy az telkemen hagyhassa az óriásplakátját kérhetek tőle egy összeget. És a kérdésem az vólt hogy mennyit szokás elkérni ez esetben a tábla tulajdonosától. A reklámmal pedig 60 ezret keres egy hónapban.
jún. 4. 15:54
 12/33 anonim ***** válasza:
83%
Rendben, de mégis ki és hogyan kalkulálja ki, hogy az a tábla 60 ezret hoz? Megkérdez minden egyes ügyfelet, hogy a tábla alapján talált-e oda?
jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%
ez hüje :D :D :D :D :D
jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
28%
Ha 60 ezret keres a földeden lévő reklámtáblával, akkor kérd el mind a 60-at, nehogymár nyerészkedjen rajtad az a szemétláda!!!!!
jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
12%
Hát nem tudom, nekem ez igen pitiáner dolognak tűnik... Szeretsz kávézni? Ha igen, mondd meg minden hónapban vigyen egy csomag extra minőségű kávét és le van tudva.
jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%

Kamu kérdésnek tűnik, ám legyen.

Megnézed milyen összeg szerepel a szerződésben, megnézed meddig van érvényben, majd a vágyaidnak megfelelően lejárat után új szerződésről tárgyaltok...


%-ot szeretnél kérni, mert a leírásod szerint mindig %-ot kaptál, ez alapján annyi a veled való leszerződés szokásos %-a!

Amennyiben mégsem %-ot kaptál csak félreértetted a dolgot és a százalékra vagy kíváncsi: kapott összeg Ft-ban/ általad írt 60eFt * 100 = %-os érték, amit keresel.

jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
67%
Az ő táblája van a te telkeden? Mennyit fizetett ezért egyben vagy havonta?
jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%

"Ha 60 ezret keres a földeden lévő reklámtáblával, akkor kérd el mind a 60-at, nehogymár nyerészkedjen rajtad az a szemétláda!!!!!"

Ha feladsz a Facebookon egy társkereső hirdetést, akkor ugye a párodat Mark Zuckerbergnek adod?

jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Te jólvagy különben? Orvos látott már?
jún. 4. 18:02
 20/33 A kérdező kommentje:
Gyegébbek kedvéért, ez egy teljesen normális procedura. És mint telektulajdonos minden jogom megvan hogy pénzt hajtsak be a reklámtábla tulajdonosától mert ekkora egy mohó rohadék vagyok :D. De ez még nem minden! Amit elfogok kérni nekem aprópénznek minősűl de még így is kifogok sajtólni a hírdetőtábla tulajdonosból amennyit csak lehet annak ellenére hogy több telkem és ingatlanom is van! :D Hmmm pénz... Nembírok betelni vele.
jún. 4. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!