Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan munka, amit otthonró...

Van olyan munka, amit otthonról is lehetne diákként csinálni?

Figyelt kérdés

Elég húzós helyzetben vagyok és az a baj, hogy még nem ballagtam el a gimnáziumból, így nincsen még érettségim, de már 18 vagyok. Szeretnék iskola mellett egy olyan munkát végezni, amihez jó az excel, powerpoint meg a hasonlók tudása, hiszen van egy vizsgám is ezekből. Kollégista vagyok így nem biztos, hogy egy call center-es munka jó lenne, viszont ha nem lesz más, akkor lehet az lesz és valahogy majd megoldom. Most nyáron lehet, hogy el tudnék menni valahova, így a nyáron nem probléma, de szerintem délutánonként szívesen csinálnám azt is.

(Adadot rögzítésére, meg hasonlóra gondoltam. Ügyes vagyok az ilyen fajta irodai munkákban.)


18L



máj. 25. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
OF
máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
mint előző írta of/lakásosroszjány
máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Onlyfans.

Le lehet pontozni, ahogy az első kettőt is, de egy ECDL vizsga pont annyit ér, hogy a fiatalok azt hiszik értenek valamihez, amihez valójában nem. Erre a tudásra 10 éve volt szükség, ma már nem.

Egyébként az ilyen MLM szerű lehúzásokkal lehet még próbálkozni, ha van hozzá gyomrod.

máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Látom nem volt túl sok értelme a kérdésnek...

Osztálytársam úgy dolgozik egy cégnél, hogy naponta 4-6 óra és adatokat rögzít. Én informatika fakultáción vagyok és emelt informatika érettségit szeretnék, így jobban értek a dolgokhoz, mint ami az ECDL vizsgához kell. Az az egy baj, hogy a programozást még idén nem vesszük, majd csak jövőre, ezért ezen a területen nem tudok sokmindent, csak az alapokat.


Semmiféle képpen nem tudok olyan munkát végezni, amihez személyesen is ott tudok lenni, mert mint írtam kollégista vagyok és vannak kollégiumi kötelezettségeim, ahol részt kell vennem. Találtam egy pár jó munkát csak sokhoz kell érettségi, ami nekem még nincsen. Viszont van egy angol nyelvvizsgám is mellette, ami sok helyre jó.


Valószínűleg egy callcenteres munkát fogok választani. Aztán majd megoldom valahogyan.


+Csak azért mert lány vagyok és szeretnék pénzt keresni, nem fogom megszégyeníteni magam olyan oldalakon, mint az onlyfans. Inkább pucolnám a padlót 0-24.

máj. 27. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
#4: Hát akkor puclj padlót a koliban 0-24, biztos lesznek rá fizetőképes kollégisták
máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!