Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető stabil munkák vannak?

Figyelt kérdés
Mit érdemes tanulni, ha nem ablakáshoz vagy kötve

2021. dec. 29. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ITban kb barmit. Tesztelestol fejlesztesen át managmentig
2021. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondolkodom 30 éves fejjel gyerekek mellett h vlmi ilyesmit tanulok. Info szakos voltam hajdanán 😄
2021. dec. 29. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a könyvelést is lehet otthonról csinálni. Mi webkönyvelőt használunk, ami internetalapú, akár mobilról vagy bárhon, az ügyfelek elküldik pdf-ben a számlákat meg a bankszámlakivonatokat. Van akit majd 1 éve nem is láttunk. Igazából internet egy számítógép, meg egy nyomtató kell hozzá.
2021. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb bármilyen irodai meló. Manapság már nem a papírtologatásról szól a dolog, szóval nem szükséges a fizikai jelenlét.


Én programozóként már nem is állnék szóba olyan céggel, ahol nem homeoffice van. A homeoffice abszolút win-win szituáció. Nekem jó, mert megspórolom a napi ingázást, a cégnek jó, mert nem kell irodát bérelni és rezsit fizetni.


Amelyik cég meg megköveteli a bejárást, hogy ellenőrizze a munkavállalót, az eleve unszimpatikus. Ha valaki nem dolgozik, elég egyszerűen kideríthető, aki meg örül a homeoffice-nak, azt ne szívassuk már!

A legrosszabb megoldás amúgy a hibrid. Akkor már járjon be az ember inkább minden nap.

2021. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!