Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A havi 400ezer forintos...

A havi 400ezer forintos fizetesbol hogyan lehet sporolni?

Figyelt kérdés

Bevallom oszinten, hogy en nem tudok sporolni... 120 ezer csak az alberlet rezsi, 100ezer alig eleg egy honapban kajara. Algopirin is kell gyakran, egyeb mas gyogyszerek, ha meg vagyok fazva. Ezek brutal dragak... fodrasz kozmetuikus csak kell neha.... orulok ha marad 50 ezer ft-om egy honapban... nagyon elkeserito 😢😢 mondjuk evente fel millot tudok sporolni... vagy meg annyit sem, mert ugye karacsony, szultesnap9k... 32 eves egyedulallo no vagyok.

400ezer szerinte nem keves penz es durva, hogy alig jovok ki belole....

Nyaralni abszolut nem jarok. Mozi szinhaz evente 2 alkalom max.

Ti hogyan jottok ki a fizetesetekbol?

A szuleimhez nem tudok visszakoltozni, mert videken elnek. En pedig egy varosban a munkam miatt.

Nektek eleg a fizetesetek?


2023. dec. 19. 05:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

Az albérleten és kaján tudsz spórolni. Keres kisebb és olcsóbb albérletet, a kaja havonta 100 ezer forint, én azt egy kicsit sokkalom egy főre.

Az utóbbi 1 évben nagyon sok ismerősöm hazaköltözött a szüleihez, mert így olcsóbban jönnek ki. Nem tartatják el magukat, belefizetnek mindenbe havonta, és így jobban élnek.

Ezt lehetőséget is megkellene fontolnod, ha megtudod oldani.

Nekem a szüleim 2 hónapja ajánlották fel, hogy költözzek haza, amíg nem lesz jobb a gazdasági helyzet. Nem fogattam el, de nem is utasítottam el. Aszt mondtam hogy meg gondolom.

2023. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Es meg az lemaradt, hogy ha hozza is kell nyulnom a tartalekomhoz, ha olyan helyzet jon pl betegseg, vagy munkanelkuliseg. Akkor a tartalek csak egy bizonyos ideig tart... pl 1 evig sem lenne eleg. Csak par honapig. Es elfogyna. Es utana mi lesz?

Szoval nem konnyu.

2023. dec. 19. 16:39
 23/33 A kérdező kommentje:
Ha hazakoltoznek a szuleimhez videkre a fovarosbol, akkor az ottani varosokban mar nem keresnek ennyit, igaz h akkor nem kellene kiadnom havi 120 ezret, viszont beszallnek a szuloihaz fenntartasi koltsegeibe.
2023. dec. 19. 16:41
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
23: Mi eladtuk az ingatlant, amiben felnőttem, és 2 kisebbet vettünk, így saját lakásban lakom. Nagyobb nm-t tesz ki a 2 új ingatlan, mint ami az eredeti volt, szóval nem szorongunk kis helyen.
2023. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Sokan félre értették amit írtam, nyilván kell valamennyi félretett összeg, de a kérdésemmel arra akartam reflektálni hogy nem mindegy hogy élsz is vagy csak vegetálsz.
2023. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%
mindig megdöbbenek a fizetéseket érintő kérdéseknél a válaszokon. itt is a legtöbben osztják az észt, meg még bírálják is a kérdezőt, és elmondják, hogy kb. mindenről mondjon már le, micsoda köcsög, hogy nem teszi, meg még félre is tesz!, horribile dictu szórakozni akar!!!! kozmetikushoz járni, ami egyáltalán nem fontos... jó ég, emberek. ezért mennek így a dolgok magyarországon, mert ez az átlagszemlélet. nem ám azt a vélekedést osztja az átlagember, hogy a 'szomba, ennyi pénzekből nem lehet megélni, hanem hogy nem kell kozmetikushoz menni meg igényesen, ne adj isten jól élni. az iskola se arra való, hogy ott jól érezzék magukat a gyerekek, mint tudjuk.
2023. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
63%
#26 mert azzal ki lenne segítbe a kérdező, ha sopánkodnánk, hogy ez milyen kevés pénz? Amúgy azt kérdezte, hogy mások hogyan jönnek ki a fizetésükből, és a többség erre válaszolt.
2023. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj én Németországba 1500 eurót kapok és abból 800-at félreteszek.. hogy hogy? Hát úgy hogy az albérlet mellett csak élelmiszert veszek.. meg benzint.. ennyi... Mindenki azt mondja hogy ahh ezt ők nem tudnák így csinálni... Tényleg nem könnyű.. de jelenleg 16 ezer euróm gyűlt össze ami szép számomra
2023. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

1500 eurót keresel, és ebből 800-at félre is tudsz tenni.

Akkor havonta marad 700 eurót, az elbérletre, a kajára és benzinre?

Ugye ezt nem gondolod komolyan, hogy bárki is elhiggye neked?!

2023. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
A lakbér nekem 300 euró...egy szobát bérlek
2023. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!