Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van tippetek hogyan tudom...

Van tippetek hogyan tudom kideríteni, mennyi víz tartozás lehet a házon? Vajon mi lehet a plafon? A víztartozás vajon kamatozik? Hány hónap nem fizetés kell ahhoz, hogy a vizet lekapcsolják? Mire lehet számítani? 1millás víztartozás?

Figyelt kérdés

20éve építették 50m², kb 10éve nem lakják árverezik.

Megvenném viszont van egy ilyen iromány ott.:


A Végrehajtó tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy az illetékes vízi közmű-szolgáltató tud információt adni arra vonatkozóan, hogy a

tárgyi felhasználási helyre vonatkozóan korábbi közszolgáltatási szerződés alapján rendezetlen követelés áll-e fenn, illetve a vízi

közmű-szolgáltatás korlátozásra vagy felfüggesztésre került-e a vízi közmű-szolgáltatásról szóló 2011. évi CCIX. törvény 51. § és 58.

§ alapján. Amennyiben a vízi közmű-szolgáltatás korlátozásra vagy felfüggesztésre került, a vízi közmű-szolgáltató csak akkor fog

szerződést kötni a vevővel, ha fogyasztási helyen fennálló tartozás kifizetésre került. A végrehajtónak erre vonatkozó információ nem

áll rendelkezésére.



Na már most, csak tulajdonosnak adnak ki információt. Tehát nem tudom lekérdezni. A tulajt nem ismerem.

Nem lakik benne jelenleg senki. Elvileg volt egy kisebb víztörés ott az út mellett a házzal szemben de ez sem fix infó.



2023. okt. 21. 01:40
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Nem szeretnélek megcáfolni, nem nyerek semmit azzal ha sikerül téged meggyőzni, és mondjuk ki azért itt az embereket elég nehéz a nézeteikből kibillenteni

Magyarországon ugye nagyon sok az ezermester

Bár, mivel én is magyar vagyok így nemtudom miért írtam ki ide kérdést, hisz tudnom kellene a választ zsigerből

2023. okt. 26. 20:16
 32/41 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, hogy miért kell eltérni az alapkérdéstől. Nem kritikát kért a kérdező, hanem valamiben segítséget. Ha neki az az ingatlan kell, az az ő dolga. Magánügy...


Hagyjátok már békén! Köszi!

2023. okt. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak sikerüljön megvenned, aztán eladni és nyerjél rajta! De ha valami 3-ért nem kelt el, azt hogy akarod majd 6-ért eladni?
2023. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Mármint, 6-ért?

Nem írtam, hogy 6ért eladnám.

Közben a vízmű visszaírt, 28k ft a víztartozás.

2023. okt. 27. 20:19
 35/41 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült megtudnod. Sínen vagy...
2023. okt. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
28 ezer az semmi, úgy oké.
2023. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Jah, de más után kell nézzek, mert vegrehajto leszedte xd nem is járt még le

Felhivtam aztmondta az ados befizetett egy részletet


3honap mulva ranezek a tulajdoni lapra, van tippem kinek a neve lesz rajta

2023. okt. 28. 10:29
 38/41 anonim ***** válasza:
Kinézhetsz másik ingatlant, biztosan van jó pár hasonló. Vagy neked ez volt közel?
2023. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Jah majd nézegezek, nagyon sok van kint amin lehet nyerni, csak ugye már figyelni kell lakják.e a moratórium miatt
2023. okt. 28. 20:19
 40/41 anonim ***** válasza:

"3honap mulva ranezek a tulajdoni lapra, van tippem kinek a neve lesz rajta"

Mit tippelsz, kinek a neve lesz rajta?

2023. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!