Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki atlag felett keres az nem...

Aki atlag felett keres az nem erzi magat rosszul hogy masnak nincs annyi penze?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
90%
nem
2023. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, sőt, kifejezetten finom, meleg érzés.
2023. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de kicsit sajnálom azokat akik rendes munkáért nem kapnak rendes bért.
2023. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
Miert ereznem magam rosszul? Mindenki elott nyitva az IT kapuja, senkinek nem tartanak pisztolyt a fejehez, hogy biorobot legyen. Ertekteremto munkaert ertelemszeruen jar a magas oradij, senior fejlesztokent keresek havi netto 1,8 milliot napi 3 ora munkaval.
2023. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem, kifejezetten örülök neki, hogy többre vittem náluk.
2023. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Leszarom, ki mennyit keres. És nagyon sokat tettem a sikeremért, míg mások csak a sült galambot meg a segélyt várták. Nehogy már ne legyek büszke arra, amit letettem az asztalra 🤣
2023. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lol. Te valami proli vagy?
2023. szept. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A munkámért kapom a pénzt, eleget tanultam és dolgozom érte. Azok nem érzik magukat rosszul akkor, akik röhögcséltek azon, hogy 17 évesen hétvégén nem diszkóba járok pasizni, hanem tanulok? Azok nem érzik magukat rosszul, akiknek olyan nagy arca volt, hogy építkezésen mennyit keresnek segédmunkásként, amíg más egyetemista volt, és diákmelókból spórolta össze a buszbérletre valót? Arra valahogy senki sem irigykedik soha, hogy más munka után is tanul, képzi magát, nem pedig a tv-t bambulja.
2023. szept. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nem érzed magad rosszul, amikor este zabálod a paprikás krumplit, hogy rengeteg kisgyerek éhesen, vacsora nélkül fekszik le?
2023. szept. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel tanultam, megdolgoztam érte és máig képzem magam.
2023. szept. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!