Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én fogtam ki ennyire béna...

Én fogtam ki ennyire béna vevőket vagy ilyen a nagy átlag?

Figyelt kérdés

Életemben először akarok eladni pár cuccot. Meghirdettem őket különböző helyeken. Nem nagy összegűek, 5-10-15 ezer közötti értékekről van szó. De katasztrófa akik eddig "érdeklődtek"..

1. Rámír, aztán meg se nézi a válaszom.

2. Rámír hogy érdekli, megbeszéljük a dolgokat aztán eltűnik.

3. Rámír hogy mennyire kell neki, tetszik neki stb. Aztán ő is eltűnik 1 napra. Megkérdezem tőle,hogy akkor kell-e neki. Erre benyögi,hogy még gondolkozik rajta, meg megvárja a fizetést.

Komolyan emberek, felnőtt fejjel nem tudja eldönteni valaki,hogy van-e 10 ezer forintja egy termék megvásárlására? Miért nem azelőtt gondolja át mielőtt bejelentkezik vevőként?Ha tudja hogy nincs minek írt? Nem egy 2.5 milliós befektetésről van szó, vagy egy több százezres vásárlásról.


Lehet én reagálom túl, de tényleg ilyen az átlag vevő kör Magyarországon? Vagy tényleg én fogtam ki az összes bénát?!



2023. aug. 26. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos egyre jobban zülled, prolisodik le a lakosság.
2023. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
igen, ez teljesen "normális"
2023. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Miért, te nem olyan vagy hogy járod az üzleteket megtapogatsz szagolgatsz mindent, felpróbálsz ruhákat, cipőket aztán otthagyod, mégsem veszed meg?

Nos, az online tér miért lenne másképp? És ott még meg sem tudod tapogatni próbálni.


Jött egy reakció, majd eltűnt. És akkor mi van? Látszik hogy fogalmad sincs a kereskedelemről hogy hogyan működik.

2023. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem, 3-as. Igényes ember nem olyan.
2023. aug. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4# minek megnézni, hogy mit veszel?

Elég ha kezedbe akad, már fizetsz is.


Közben a vásárlás végén, odaszólsz a kasszásnak:

- A nyugdíjas kedvezményt ugye levonta?

- Természetesen, mind a 72.- forintot!

szoktam felelni.


Az 5%, az mégis csak jól jön.

2023. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne is törődj velük, a többi nap te is vevő vagy valahol.
2023. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!