Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szendrei Ádám pénzügyi gurunak...

Szendrei Ádám pénzügyi gurunak az a stratégiája, hogy mindig visszatartja az információkat, hogy még egy terméket eladhasson?

Figyelt kérdés

Ugye van könyve, előadása, tudástár klubbja, személyes mentorációja.

Persze elismerem, egy okos eszes fazon, de nekem úgy tűnik hogy csak egy nagyon jó marketinges és ebből építette fel a saját kis birodalmát.


Nagyon sok ingyenes tartalmát fogyasztottam, és jó dolgokat mond, de úgy érzem az az üzleti modell, hogy mindig visszatartja az információt.


Először vedd meg az előadását, aztán csatlakozz a havi előfizetéses klubbjához, aztán mikor rájösz hogy még mindig nem tiszta, mi a nagy sikerrecept, akkor kifizetheted neki a több mint fél millió Ft-os személyes mentoráció díját. ami után megint kérdésed hogy fogsz-e ilyen értékű hasznos tudást kapni.


Valakinek esetleg van személyes tapasztalta vele?


2023. aug. 24. 10:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mièrt is gondoltam hogy ezen az oldalon bàrmi èrtelmes diskurzusra szàmíthatok...
2023. aug. 24. 12:22
 12/27 anonim válasza:
11%

16.


Tudom, hogy a lényeg, hogy amilyen a 11., 13., 15. debil hozzászóló, akik nemhogy szöveget értelmezni, még érvelni sem tudnak, de próbálnak okosnak tűnni.


De ahhoz már buták, hogy ezt felismerjék.


Sajnos ezen a szinten van a lakosság legnagyobb része.

2023. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
19%
Rendben okoska, elengedtem :)
2023. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%

Én azt gondolom hogy az információk amiket közvetít nagyon is hasznosak lehetnek mindazoknak akik nulláról indulnak annak tekintetében hogy hogyan lehet eligazodni a pénzügyi piacokon. Tehát ha kijössz a közoktatásból és fingod sincs, hogy eszik vagy isszák a pénzügyeket akkor nagyon is jó kiindulópontot jelent ő.

Az én megfigyelésem az, hogy nem árul semmilyen pénzügyi terméket, tehát alaptalan az az állítás, hogy csőbe akarna húzni gyanútlan kisbefektetőket. Nem összekeverhető a UL termékekkel házaló biztosítási ügynökökkel, sőt még ha jól rémlik róluk is “lerántja a leplet” - már ha jómagad eddig nem láttál volna át a lepelen.

Hogy visszatart-e információt? Milyen információt tudna visszatartani? Aki azt hiszi, hogy léteznek ilyen információk, hogy “konkrétan mibe kell fektetni itt és most hogy milliárdos legyél holnap” az sajnos -nem tudok szebben fogalmazni- nagyon hülye, és sajnos az ingyenes tartalmak sem valószínű hogy segíthetnek az ilyenen.

2023. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De akkor a fèl millió forintos egyèni mentoràciójàval mit tud nyújtani?
2023. aug. 24. 15:13
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

15# Hát ez az. Ezt te döntöd el hogy neked ez kell? Hasznos?

Ő meg jól teszi hogy árusítja a tudását. De ez még nem garancia hogy te is sikeres legyél.

Ő ebből keresi a kenyerét, jól teszi.

2023. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Sikerrel adja el az embereknek a semmit. Ez nem pénzügyi guruság, hanem jó marketing.
2023. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Tapasztalat?

Te előfizettèl a szolgàltatàsaira?

Egyàltalàn làttad pl. a havi előfizetèses szolgàltatàsa tartalmàt?


Vagy csak úgy a levegőbe beszèlsz?

2023. aug. 24. 18:29
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel, eszembe nem jutna ilyenre előfizetni. Egyszerűen nem látom értelmét, a magam szempontjából, az én sikerem biztos hogy nem emiatt következne be. Minekután nyitott vagyok a világra, érdekelt és beleolvastam.

16#vagyok

2023. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#15 leül veled 1:1-ben és számonkér, hogy miért költöttél vertél el 100e-et a szigeten piára, mikor nincs megtakarításod se.


Sajnos a legtöbb felnőtt egy gyagyás szintjén van. égeti a pénz a kezüket, nem tudják megállni, hogy ne költekezzenek.


Az, hogy csak veled foglalkozik elveszi az időt a többi teendőjéről és ennek meg kell fizetned az árát.

2023. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!