Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szendrei Ádám pénzügyi gurunak...

Szendrei Ádám pénzügyi gurunak az a stratégiája, hogy mindig visszatartja az információkat, hogy még egy terméket eladhasson?

Figyelt kérdés

Ugye van könyve, előadása, tudástár klubbja, személyes mentorációja.

Persze elismerem, egy okos eszes fazon, de nekem úgy tűnik hogy csak egy nagyon jó marketinges és ebből építette fel a saját kis birodalmát.


Nagyon sok ingyenes tartalmát fogyasztottam, és jó dolgokat mond, de úgy érzem az az üzleti modell, hogy mindig visszatartja az információt.


Először vedd meg az előadását, aztán csatlakozz a havi előfizetéses klubbjához, aztán mikor rájösz hogy még mindig nem tiszta, mi a nagy sikerrecept, akkor kifizetheted neki a több mint fél millió Ft-os személyes mentoráció díját. ami után megint kérdésed hogy fogsz-e ilyen értékű hasznos tudást kapni.


Valakinek esetleg van személyes tapasztalta vele?


2023. aug. 24. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Pénzügyi guru LOL :D A nagy sikerrecept az, hogy önbizalomhiányos és/vagy nem túl okos embereket be kell fűzni, hogy megvegyék a szarjaidat. Üres frázisok puffogtatásával és a neten ingyenesen elérhető infokkal házal, ráadásul mind a honlapja, mint a tartalmai hemzsegnek a hibáktól, tárgyi tévedésektől. Nagy számok törvénye alapján persze mond jó dolgokat, de egyik sem olyan, amiért érdemes lenne rá (vagy bármelyik másik hasonló """gurura""" )előfizetni.
2023. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Én azért ennyire nem írnám le őt.

Nem gondolom magam se önbizalomhiányosnak, se "nem túl okos"-nak, és nyilván elég erős fenntartásaim vannak azzal kapcsolatba amiket mond, vagy amiket állít magáról. Azért vannak hiányosságaim a témában. Elég sok cuccát meghallgattam, és már csak azt érzem, hogy folyamatosan megát ismételgeti, illetve nyomja az önmarketinget, de egy tök kezdő embernek érdemes lehet meghallgathatni, még ha nem is vesz semmit.

2023. aug. 24. 11:09
 3/27 A kérdező kommentje:

"neten ingyenesen elérhető infokkal házal"


Nyilván csak az a nem mindegy, hogy ezeket az infókat 100 helyről kell esetleg össze szedned magadnak, úgy hogy azt sem tudod hol keresd, vagy hol kaphatsz remélhetőleg hiteles infót.


Csak azért védem, mert ez nem egy ilyen Szendrei Ádám fikázásra akartam kifuttatni a kérdést, csak valami objektív mérce alapján megítélni a tevékenységét.

2023. aug. 24. 11:10
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Ahogy írtam is, mond jó dolgokat. De az egyik sem a siker kulcsa, mert nagy része általánosság, másik részét pedig nagyjából 3 perces guglizással ki lehet keresni.

Ő is, mint a legtöbb coach meg hasonló semmirekellő, nem fogja megváltani a világot. Egészen egyszerűen azért, mert fogalmuk sincs róla. Te magad írtad le, egészen egyszerűen csak egy jó önmarketingjük van, amivel elhitetik a hiszékenyekkel, hogy szükségük van az újabb és újabb csomagokra. Pedig ez nem így van. Parasztvakítás a nagy része.

2023. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
Én nem őt fikázom, hanem az összes hozzá hasonlót :) Szerinted ha az ilyen emberek tényleg tudnák, hogy hol van a szent grál, akkor azt el fogják árulni bárkinek is? Nyilvánvalóan nem :)
2023. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha itt az oldalon visszakeresel, akkor volt korábban sok poszt az ádámokról. Ott tényekkel, számokkal alátámasztva leírtam a tévedéseket. Szóval annak függvényében kell értékelni őt is, hogy mennyire hiteles, amit mond.
2023. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Az a "pénzügyi guru" akinek a reklámja úgy kezdődik, hogy ne vegyél ingatlant? :))

Ha van egy kis eszed már ott gyanut foghattál volna.

2023. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

@11:13


Annyi esze azért volt, hogy a vállalkozása, 50-100 millió között hoz, fedezi a megélhetését, embereket is foglalkoztat. Ha a világot nem is váltja meg, a saját életét azért sikerült.

2023. aug. 24. 11:20
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
#8: hát igen, amikor 10+ éven keresztül bikapiac van a tőzsdéken, elég ha csak nem vagy teljesen hülye, és utána oszthatod az észt
2023. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb, mikor megjonnek a frissen regisztralt accountok is :)
2023. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!