Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen létezik a paypalnal?

Ilyen létezik a paypalnal?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm egy nagyobb összeget küldene nekem németországból de megakadt a fizetés. 150$ értékű bitcoint vásároltam és elméletileg nem volt elég a tranzakció sikerességéhez. Nagyon meg vagyok szorulva és félek ha még több pénzt ráküldök, egyszerűen elveszítem a pénzem és az ő segítsége ugyanúgy nem tud majd átjönni..


És mivan akkor ha nem fizetem tovább? Örökké várja majd hogy átjöhessen vagy visszamegy a feladónak? És akkor az én pénzemmel mi lesz?


Mit tegyek?



2023. jún. 7. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzzel húztak le?
2023. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az atveres mukodik igy nem a Paypal. Az illetonek esze agaban sincs penzt kuldeni neked, csak a te penzedet akarja kicsalni.
2023. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen, még a bitcoin hőskorában, amikor még kb minden váltó illegális és gagyi volt, többször előfordult velem, hogy mire a banki átutalásom átment, az árfolyam kellőképp felment és a váltó nem az elküldött btc-t csökkentette, hanem tőlem kért még pénzt hogy az eredetileg kikért btc-t fedezze.


De hogy 2023-ban ilyesmi történjen, hogy egy váltó így működjön... kizárt dolog. 99.9% hogy átvertek.

2023. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval átküldtél 150 dollárt az illetőnek és "megakadt" a tranzakció. Örül, hogy csak ennyivel vertek át, mert ez még nem egy vészes összeg.
2023. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Igen átverès. Gondolom az eddig törtènt sacc 3 levèlváltás után kicsit erős "ismerősnek" hìvni valakit.

A paypal tranzakcióknak semmi közük nincs bitcoinhoz (meg semmilyen kriptodevizához) ha valaki pènzt küld neked paypalon, az 5-10 masodperc múlva ott az egyenlegeden ès rendelkezhetsz vele.

2023. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
szépen át basztak németbe itcoin . ébredjél fel. olynokat keresél akik értenek hozzá a facebookon is tele vanak szélhálmooskkal, Keres engem nálam is van pár bitcoinos melo nem nagyon fizetnek sokat d eha türlmmes vagy akkor elég jol kereshetsz vele
2023. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!