Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért beszélnek néhányan a...

Miért beszélnek néhányan a home office végéről?

Figyelt kérdés
A városokból kiszoruló, az oktatásukra viszont sokat költött fiataloknak az egyetlen esélyük a családi életre. Napi 8 óra munka és 3-4 óra utazás mellett reális gyereket nevelni? Ugyan már... Főleg sok munkakörben az irodai élet is abból áll, hogy érkezik a feladat, amit el kell végezni és visszaküldeni. Nagyon sok helyen személyes képviseletre még azokat sem engedik oda, akik törekvőbbek lennének.
2023. jan. 28. 07:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A NAV meg a hivatalok meg semmit sem vizsgálnak maguktól, csak ha van bejelentő, de akkor is csak kizárólag azt az egy esetet aki bejelentést tett, és nem átfogóan akár az összes munkavállalójára.


Minden hónapba bejelentgetnek mondjuk egy kft re 10 en de van 100 másik alkalmazott aki benyeli, pár hónap után buktatja a kft-t és a melósokat átveszi egy másik cég, kapnak egy új munkaszerződést, megy tovább ugyanúgy minden.

2023. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz mint a közlekedés, ha baleset van csak akkor vizsgálják a szabályosságot, egyéb esetben meg annyit gyorshajtasz meg záróvonalazol amennyi jólesik, ha éppen van ott rendőr se arra néz legtöbbször, a kamerák meg mennek, de kb senkit se érdekel, meg 100 ból 99 szer "nem egyértelmű".
2023. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Multkor stoptáblánál nem álltam meg, csak lassítottam, endőr jött jobbról mellettem a felüljáróról, én meg bekaptam még a pirosat is kb 20 méterre, csak rámbrekegett, én meg nem tudtam mit akar így átmentem a zebrás piroson,. hogy férle tudjak állni, csak brekegett még kettőt azt ment továbba belső sávba.


Már eltelt három hónap, azóta se jött semmi...


Kb: ez a hivatalos hozzáállás van a szabályos foglalkoztatás eseteiben is..

2023. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13as lekérem az IP címed és a hozzászólásod megy a rendőrségre.
2023. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell lekérned haver, megadom én neked, mire mész vele?


Pontosan már arra sem emlékszem mikor volt, csak nagyjából a helyre!


Idióta!


Nesze az ip-m Húzd bele a répád!


What's my IP

89.135.88.111

Your public IP address

2023. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még azzal sem vagy tisztában, hogy mi kell egy feljelentéshez..


Pl: Időpont, Helyszín, rendszám, és még egyéb apróság, nem ip cím te majom!

2023. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Látom valaki bal lábbal kelt. Csak vicc volt.
2023. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!