Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Albérlőm tartozik 200000...

Albérlőm tartozik 200000 Forinttal, többször felszólítottam, hogy adja meg tartozását, de mindig csak mentegetőzik, halogat. Hogyan lehetne a pénzt megkapnom, hogyan folyik a feljelentés, ez nekem mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kauciót fizetett? Van szerződésetek?

Esetleg a kaució fedezheti a tartozást (vagy egy részét). Felmondhatod a szerződést azonnali hatállyal "nem fizetés" okán.

Ha minden feketén ment, nem sokat tudsz tenni. Esetleg zárat cserélsz.

2010. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Feljelenteni nem tudod mivel tartozni nem bűncselekmény.
2010. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van szerződésetek akkor bíróságon bejelentheted,igaz hosszú procedúra de nagy eséllyel megkapod a pénzed.

Ha nincs szerz. akkor gáz.

Kirakni kilehet bármikor felszólítás után.

Én hasonló cipőben járok,annyi hogy nekem van róla papirom,hogy mennyivel tartozik,aláirva tanukkal.

2010. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudod aláíratni vele,hogy elismeri a tartozását?
2010. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem semmi ez a 200 rongy.De sajnállak téged is hogy enyit kéne kapnod, meg őt is sajnálom mert biztos csórónak nincs honnan megadni.Mindannyian isten kezében vagyunk.De a viccet félre téve, szerintem csináld azt hogy először válaszolsz az itteni kérdésekre mert fontos nagyon.
2010. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan embert ismerek, akiket hiába szólítanál fel ezerszer, és hiába jelentenéd fel naponta, akkor sem tudna ennyi pénzt előkeríteni.

Sok becsületes ember is van köztük.

Törődj bele, és máskor nézd meg, hogy kinek adsz kölcsön.

2010. okt. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fizetési meghagyás, de ha feketén adtad ki, akkor inkább nyeld be a tartozást
2010. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem feketén adtam ki, adózom utána mint a katonatiszt. :) Egy lapot sikerült aláírnunk, hogy tartozik a pénzzel. mindig mondja, hogy jövő hét, jövő hét. Ez így nem mehet, de nem tudom mi tévő legyek
2010. okt. 1. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj ugyvedhez, kerj fizetesi meghagyast, o megmondja hogy kell. Felszolitod tertivevenyes levelben hogy adja meg a tartozasat, stb, kulonben nemfizetes okan a szerzodest honap elsejevel felmondod, a lakas elhagyasara felszolitod.


Olyan nincs hogy nincs honnan eloteremtenie, mindenkinek van jovedelme, majd szepen levonogatjak abbol. Nem vagy te szeretetszolgalat vagy hajlektalanszallo hogy ingyen lakjon.

2010. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem privátot, küldhetek pár szekrény legényt támogatás gyanánt :D Komolyan mondtam!
2010. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!