Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feljelentés? Többi lent.

Feljelentés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy ember aki otthoni munkát ajánlott. 1000ft-ot kért, hogy dolgozhassak meg is isndokolta, hogy mire kell (póstai költség, papírok stb.) Én a bankszámlaszámra elutaltam a pénzt és azóta semmi. Az email-ek megvannak és a bankszámlaszáma. Mit tehetek? Tudom hülyeség volt elküldeni, vagy fogjam fel tanulópénznek, de érdekel hogy mégis mit tehetnék!
2011. okt. 17. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
csalásért feljelentést tehetsz...amúgy nem értem az embereket 2 milliószor volt a hírekben, hogy ez csalás és még mindig bedölnek
2011. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha feljelentem akkor az illetö (''állítólagos munka adó'') mit kaphat? Konkrét válaszokat légyszí!
2011. okt. 17. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
1000 forintért semmit. Fölösleges papírmunka. Hülye voltál, megérdemelted, köszönd meg az illetőnek hogy ilyen olcsón megtanított arra hogy ne bízz senkiben. perre viheted a dolgot ami elhúzódhat évekig, és ha esetleg bebukod rád terhelhetik a perköltséget ami több százezer forint is lehet. Nem szólva arról h be kell menni a bíróságra már az utazási költség többezer forint lehet tekintve h 250 ft egy jegy.
2011. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DE!! 1000 forintért is kaphat.. egy bírósági határozatot, hogy fizesse vissza neked az összeget.. Persze ő hivatkozhat arra, hogy mi akartuk küldeni, csak annyi a jelentkező és még őt nem tudtuk feldolgozni.. Ilyen esetben viszont még téged is kihozhatnak hibásnak, mert türelmetlen vagy (és ugye a bírósági költségeket vkinek fizetnie kell)
2011. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!