Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utálod, vagy szereted az...

Utálod, vagy szereted az önkiszolgáló kasszákat?

Figyelt kérdés

Most olvastam több portálon is, hogy az emberek kb. 60%-a utálja az önkiszolgáló kasszákat és csak azért is a "hagyományos" kasszákhoz áll sorba. És nem azért, mert bonyolult kezelni, hanem mert el kell végezni a kasszás munkáját és ingyen dolgoztat a multi... :D


Tényleg ennyire buta a többség?

Abba nem gondol bele senki, hogy az idő pénz? Hamarabb végzel, hamarabb mehetsz a dolgodra.


Bárki kiszámolta már valaha, hogy egy kasszás órabérét, ha leosztod azzal az idővel amit a kasszánál töltesz (kb. 5-10 perc), akkor hány forintot "veszítesz"? 100-150Ft nagyjából...? Valakinek tényleg megér ennyit, hogy 15-20 perccel tovább áll sorban?

De nyugodtan dacoskodjon mindenki, hogy a multik birkának néznek és elvégeztetik velünk a melót. Betojok.



2022. júl. 22. 12:21
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Nincs bankkártyám. Az a kis rokkantsági járadék, havi 1 felvételre minek? Átvételkor fizetve nem lehet. Egyébként pedig, jobban szeretem (biztonságosabbnak érzem). , ha a kezemben van a pénz. Személyesen is el tudnék menni, ha lenne egy pénztáros. De ez csak én vagyok. Vannak idősek, akik szintén nehezen tudják kelleni, mert vagy nem értik vagy nem látják már. Idősek, nem is várható el tőlük.
2023. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk az Aldiban nincsenek önk. kasszák, nem is voltam oda értük, de rájöttem, hogy néha azért jól jön(ne).

Amikor elutazok valahova, és bemegyek TESCOba, jó, hogy van, és nem kell a bunkó pénztárossal hadakozni.

Ahogy az Aldiban és elkéne néhány, hiába gyorsak a pénztárosok, a flegma-idióta huszonéves kasszáslányokkal a francnak van kedve bohóckodni.Azért az eladók/kasszások nagy része nem az eszéről híres, nem baj, ha nem kell velük érintkeznem.

2023. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!