Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utálod, vagy szereted az...

Utálod, vagy szereted az önkiszolgáló kasszákat?

Figyelt kérdés

Most olvastam több portálon is, hogy az emberek kb. 60%-a utálja az önkiszolgáló kasszákat és csak azért is a "hagyományos" kasszákhoz áll sorba. És nem azért, mert bonyolult kezelni, hanem mert el kell végezni a kasszás munkáját és ingyen dolgoztat a multi... :D


Tényleg ennyire buta a többség?

Abba nem gondol bele senki, hogy az idő pénz? Hamarabb végzel, hamarabb mehetsz a dolgodra.


Bárki kiszámolta már valaha, hogy egy kasszás órabérét, ha leosztod azzal az idővel amit a kasszánál töltesz (kb. 5-10 perc), akkor hány forintot "veszítesz"? 100-150Ft nagyjából...? Valakinek tényleg megér ennyit, hogy 15-20 perccel tovább áll sorban?

De nyugodtan dacoskodjon mindenki, hogy a multik birkának néznek és elvégeztetik velünk a melót. Betojok.



2022. júl. 22. 12:21
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
74%
Tudom régi kérdés, de hátha ratalal egy illetékes, aki megerti... Mostanában sajnos az önkiszolgáló van a Tesco-bán. Nem bánnám én, ha sort kell állni a normál pénztárhoz. Idősek, látássérültek nagyon bajban vagyunk ezzel. Írtam nekik, de az az igazság, hogy azóta meg annyi normál pénztár sincs, mint addig. Segítség meg, hát igen... Azt érzem, nem mindig szívesen.
2023. júl. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
37%
#41 Akkor a pénztárcával kell szavazni: ha csökken a forgalma a boltnak, majd szépen visszaállítják a normál kasszákat.
2023. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! 1e1 és akkor addig hol veszek pl kenyeret vagy tejet? Menjek vagy 2 km-t? Könyörögjek, hogy valaki elvigyen egy olyan boltba, ahol van pénztár? Én hiába tenném, ha mások meg nem.
2023. júl. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
60%
Kétlem, hogy a közeledben csak olyan bolt van, ahol önkiszolgáló a kassza.
2023. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Szeretem! 🤍
2023. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Kételkedj felőlem, de mindegy. Hiszed vagy se, de így van. Én szeretném a legjobban, ha lenne.
2023. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Önkiszolgáló kassza csak a nagyobb boltokban van (Tesco, Auchan, Spar, Lidl, Aldi). Azok meg a városokban vannak főleg, ahol ha más nem egy kis garázsbolt mindig akad a közelben...
2023. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
2 km. A nagy meg kb. 5 perc séta. Látássérültként bicikli, autó szóba se jöhet.
2023. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
60%
Akkor rendelj házhoz. Tesco, Aldi pl szállít házhoz.
2023. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Az Aldi (Roksh) nem mindenhova...
2023. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!