Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tiltja be a kormány...

Miért nem tiltja be a kormány az önkiszolgáló kasszákat az üzletláncokban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 19:06
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
49# Pont erről írok, hogy lényegében ez folyik! -Én sem értek egyet ezzel a szemlélettel!
2022. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk egy jó társadalomban a robotmunkát robotok végzik. A 10 kasszás, akit elbocsájtanak emiatt, az meg szépet képzi magát, és lesz egy értelmes munkája.
2022. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
#52: Mert akik egész nap a monitor előtt görnyednek, azoknak aztán nagyon értelmes a munkája.
2022. ápr. 4. 20:37
 54/60 anonim ***** válasza:
39%
Monitor előtt görnyedve sok értelmes munkát lehet csinálni. Egy orvos asszisztense vagy egy tervező mérnök is a gép előtt görnyed főként. Számodra mi az értelmes munka?
2022. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ha olyan messze laknál, mint amilyen hülye vagy, sose érnél haza.

A kasszásoknak van más dolga, amit automatizálási lehet, az sokszor unalmas meló. Helyette tudnak mással foglalkozni.

Értem, hogy technikai analfabéta vagy, mint a kormány, de nem fogják az ilyesmit betiltani, mert nem lenne nekik pénz belőle. Az Európában elterjedt cashbacket is csak azért tiltották meg, mert a készpénzre több a tranzakciós adó.


Amúgy az automata kassza jobb. Gyorsabb, mert a sok suttyó hülye hozzá, meg szenvednek a készpénzzel a kártya helyett. Pont ezek miatt kell a sima kassza is.

2022. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
32%
Mert még a kormány is tudja, hogy a sok önkiszolgálás után egyszer értük is eljön a kasszás. :-))
2022. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
89%

"Mert akik egész nap a monitor előtt görnyednek, azoknak aztán nagyon értelmes a munkája."


Attól, hogy te nem tanultál, még nem kell leszólni azokat, akik igen. Képzeld, ha nem lennének olyanok akik "egész nap a monitor előtt görnyednek", akkor nem volna okostelefonod, se Facebook, se Google, nem lennének könyvek és még sorolhatnám.


Kíváncsi lennék neked mi számít "értelmes munkának", de abban biztos vagyok, hogy én "egész nap a monitor előtt görnyedve" olyan fizetést kapok, amiről te még csak nem is álmodhatsz. Miért? Azért, mert veled ellentétben tanultam, képeztem magam és most van egy olyan tudásom és tapasztalatom, amivel itthonról, kényelmesen az átlagfizetés többszöröség keresem.

Ja, és többnyire nemis az önkiszolgáló kasszát használom, hanem itthonra megrendelem, ami kell. Így cipekednem sem kell.

2022. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%

#53 kérdező, az én vagyok az aki a monitor előtt “görnyedek”, 2 diplomával és az én és társaim munkáját élvezheted amikor felmész az internetre.

Nélkülünk nem bankolhatnál, vásárolhatnál, fórumozhatnál stb.


Ha ennyire egyszerű akkor miért nem csinálod? Pedig milliós fizetéseket összeszedhetsz belőle.

Már bocsi de egy kasszázást szinte bárki meg tudja csinálni, tudom mert diákmunkába még régen csináltam

2022. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem tudom megérteni, hogy ék egyszerű kérdésekre képtelenek úgy magyar emberek válaszolni, hogy ne ugranának egymásnak! -Tudom, "Ő kezdte!", mint a gyogyóban...

Nem tudom, miért bonyolult egyszerűen "csak" válaszolni egy feltett kérdésre, - de folytassátok csak a kisded játékotokat 3600-ig!

Jó mulatást!

2022. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
71%

@ 4: "Annál több embernek nem lesz munkája."


kasszásnak lenni jó munka ? Mert haszna nincs senki számára.


A felszabaduló munkaerő iránt számos helyen van igény, rengeteg a betöltetlen állás olyan helyeken, ahol szükség lenne ezekre az emberekre.

(pl. tetőfedő, kárpitos, hentesipari élelmiszerfeldolgozó, fejő tehenészetben, és még naphosszat sorolhatnánk)


Éljenek az önkiszolgáló kasszák !

2022. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!