Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tiltja be a kormány...

Miért nem tiltja be a kormány az önkiszolgáló kasszákat az üzletláncokban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 19:06
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%
Miért is?
2022. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%
Türelem, még nem jutott el odáig. Tudod, mennyi mindent kell egy nap betiltania?
2022. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
98%
Hát ezt én sem értem , hogy ez miért fáj bárkinek. Én mindig oda állok be.
2022. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
#1, #3: Annál kevesebb kasszást kell fizetniük. Annál több embernek nem lesz munkája. Cserébe te elvégzed ingyen az üzletnek a kasszás munkáját. Az árak se lesznek ettől alacsonyabbak. Kinek jó ez? Mármint a profithajhászó cégen kívül?
2022. ápr. 4. 19:10
 5/60 anonim válasza:
99%
Ennyi erővel menjünk be a gyárakba, és törjük össze a gépeket, mert elveszik az emberek munkáját.
2022. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
88%

Nekem jó mert kényelmesen tudom pakolni a holmimat.

A kasszás meg keressen más tevékenységet.

2022. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
99%

De, be fogja tiltani. Sot, kotelezni fogja az aruhazat hogy minden kasszaban a teljes nyitvatartasi ido alatt ketten uljenek.


Kerdezo, ugy latom teged se az eszedert 'szeretnek'.

2022. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
98%

#4 Ennyi erővel miért nem tiltjuk be az automatizálást, miért használunk traktorokat a földeken, amikor sokkal több ember dolgozhatna ha kézzel kéne vetni, meg aratni.


Alapból 3.7% a munkanélküliség, aki akar az fog találni munkát...

Egyébként olcsóbb az önkiszolgáló kassza mert, 10 kasszához elég 1-2 ember.

Én személy szerint jobban szeretem, mert nyugalomban elrakhatom a vásárolt cuccokat és sokkal gyorsabban mennek a sorok.

2022. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem sokkal egyszerűbb, ha a kormány megbuherálja az önkiszolgáló kasszagépeket, hogy minden xarért oda kelljen hívj egy alkalmazottat segíteni.


Ja nem. Ez már máris így van! Juhéééé, munkahelyteremtés! :D

2022. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek, akikben ennyi szolidaritás sincs, hogy kiálljon ezek ellen a dolgok ellen. Miért nem hoztok létre szakszervezeteket a robotokért vagy a multik még nagyobb profitjáért? Mondjuk elég furcsán venné ki magát...
2022. ápr. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!