Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tiltja be a kormány...

Miért nem tiltja be a kormány az önkiszolgáló kasszákat az üzletláncokban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 19:06
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
94%
Igazabol az lenne a legjobb, ha minel kevesebb ember lenne. Mind a kornyezetnek, mind a tobbi embernek.
2022. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
#41: Akkor visszaesik a fogyasztás és válság lesz. Erre hivatkozva hozzák be a harmadik világbelieket is.
2022. ápr. 4. 19:47
 43/60 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező vitatkozol a semmin. Egyenláre még van bőven lehetőség a kasszázáson kívül, ha ez változik akkor érdemes erre visszatérni, addig meg képezzed magad
2022. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
91%

#41

Szerintem nem az össznépességre gondolt, hanem a bolti alkalmazottakra.

2022. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos rá kell lépni a fékre, - nem lehet vég nélkül szaporodni, egyre több nehéz sorsú embert termel ki a fogyasztói társadalom, akiket a még adózni képesekkel fognak kitartatni.
2022. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
91%
Megint mellé, #42-re ment.
2022. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
#45: Szerintem a fejlődésbe és szabadpiacba vetett megkérdőjelezhetetlen hit itt a probléma.
2022. ápr. 4. 19:59
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom osztani a véleményedet kérdező! A fogyasztói társadalom a legstabilabb bázisa a környezetszennyezésnek. -Ha nem mindent úgy gyártanának le, hogy minden x időn belül tönkremenjen, hogy ne érje meg javíttatni, akkor az emberek nem termelnék akaratuk ellenére az egyre nagyobb szemétdombot. A környezeti források is végesek és a keletkezett hulladék kezelése is egyre komolyabb kihívás az emberiségnek, - de az a lényeg, hogy a gyárakban ücsörgő mérnököknek és a gépsorok mellett robotolóknak egy életre legyen munka. Lenni lesz munka, de az emberiség magabiztosan halad önmaga felszámolásának irányába, - mert a profit mindenek előtt!
2022. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
#48: Nincs köztünk vagy véleménykülönbség. Szerintem is kevesebb ember kéne, viszont azzal nem értek egyet, hogy tömegek munkanélküliek legyenek, mert pár elvakult mérnöknek meg profithajhász óriáscégnek ez éppen tetszik.
2022. ápr. 4. 20:22
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Minél fejlettebb technológiákat állítanak az emberek az emberiség szolgálatába, annál kevesebb emberre lesz szükség, - ugyanis a természetben előforduló anyagok összessége véges és állandó. Önként viszont - érthető módon - a már megszületett emberek többsége nem fogja feltenni a kezét, hogy "Kérem! Nekem már elegem volt az életből, hadd igyak egy KOKTÉLT!" Féket kell tenni az emberiségre!
2022. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!