Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak szerintem irreális, hogy...

Csak szerintem irreális, hogy leszakadt 50 négyzetméteres budapesti panelokért idén már 37 milliókat kérnek?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem már nagy különbség nincs a helyeknél sem, Havannán is láttam a napokban egyet, amit 44-ért kínáltak.


Van olyan aki ezeket megveszi?? 3 éve nézegettem lakásokat, nem akartam Havannára költözni és már akkor is húztam a számat, mikor 19 milliót kértek ott egy 50 négyzetméteres lakásért... Ez most 32-34-től indul és a legtöbbje még csak nem is panelprogramos. Az újpesti és békási panelokat már meg sem említve...



2022. ápr. 1. 00:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak szerinted. 4 éve vettünk 3 szoba + iroda kertes házat Kanadában ennyiért. Igaz kisváros, de forintra átszámolva itt 800 ezer körül van egy átlagfizetés. A szülővárosunkban már nem kapsz ennyiért ilyen házat, pedig az is vidék.
2022. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem nézegetni kell, hanem megvenni. A kenyeret is nézegeted a 80-as évek óta, hátha lemegy 12 ft alá?
2022. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Ne a legdrágábbakat nézd, hanem a legolcsóbbakat. :D rengeteg helyen van 500-600k négyzetméter áron is tök jó lakás vagy ikerház fele. Én 2 éve 26 milláért vettem felújítandó 56 nm-s tégla lakást szuper helyen, metrótól egy percre, parkra néz, földszinti. Most 30-32 körül árulnak hasonlókat, de azért nem 50.
2022. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Az a kulonbseg a hirdetes es az adasvetel kozott hogy csak a hirdetest latod. En is feltehetem a garazsom 200 millioert, kutya nem veszi meg. Ugyanez van az ilyenekkel. Ha egy uj epitesu negyzetmeter ara 1-1.5 millio akkor szerinted ki az aki vesz ilyen szart?
2022. ápr. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Minek vegyek lakást?

Minek csináljak gyereket? Hogy nyomorogjak egy életen át?


Inkább kivárom amikor megöröklöm a lakást és szépen csillbe rakom magam

2022. ápr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Undorító, ami van az ingatlanpiacon. Én ősz végén vettem első lakást vidéki nagyvárosban, azt hittem 5-7 év emelkedés után na most jól megszívtam és beesnek az árak biztos, mert ilyen az én szerencsém. Ehhez képest azóta a lakás ára már kb. 23 millióról 26 millióra ment fel a hirdetési árak alapján, még akkor is ha pici alkut beleszámítok.


Nekem még éppen lett lakásom, abban is volt családi segítség is. De nem csak én vagyok a világon, a korombeli barátaim, ismerőseim 80%-ának fingom sincs hogyan lesz valaha saját ingatlanja, akár csak egy kis lakás.

2022. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A saját lalásunkban élünk, de mennénk lassan tovább. Őszintén szópva mi egy időre feladtuk, olyan mértékben szálltak el az árak, hogy azt már nem tudjuk, illetve nem akarjuk anyagilag lekövetni. Ez van. Valószínűleg egyre többen lesznek így ezzel.
2022. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

4


Beszéltem ingatlanosokkal és azt mondták, hogy irreális az egész, de veszij az emberek mint a cukrot, 4 naponta kel el egy ilyen lakás és még 4% alkut sem engednek a tulajok...

2022. ápr. 1. 08:02
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is alku nélkül vettem a lakásom nem rég már és úgy vettem meg, hogy hétfőn felkerült a hirdetés, én 5 percen belül megláttam, mentem kedden megnézni elsőnek és le is csaptam rá. Pedig utánam is jöttek megnézni.
2022. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Oszinten ebbben mi irrealis az altalad ingatlanosnak nevezettek altal?

10 millio +10millio hitelt kapsz szinte ingyen, ha egy 40 millios lakast akarsz venni csupasz f..ra megvan a 25 szazalekos onero...

Ilyen feltetelek mellett mi a meglepo?

2022. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!