Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak ilyen praktikák vagy...

Vannak ilyen praktikák vagy ez tényleg csak szerencsén múlik?

Figyelt kérdés

Ha gazdag szeretnék lenni akkor bizonyos praktikákkal sikerülhet ha kitartó vagyok vagy ez csak a szerencsén múlik?

Valaki az egyiket mondja, valaki a másikat.

Az relatív, hogy ki mit ért gazdagságon. Ha kell, akkor szedjük ketté a kérdést. Először: sikerülhet-e praktikákkal, trükközéssel (jó értelemben, legálisan) odáig jutnom, hogy vegyek egy rózsadombi villát úgy, hogy az ne legyen megterhelő nekem anyagilag? És persze, hogy ennek megfelelő életszínvonalam legyen minden más téren. Vagy ehhez kell szerencse is azért? Mi kell ekkora gazdagsághoz?

Másodszor: ha nem ragaszkodok egy rózsadombi villához, de azért szeretnék annyi pénzt, hogy vagy egy szuperül berendezett luxuslakásom legyen vagy nem luxus de kertes házam egy nagy városban jó helyen (már az se kis pénz manapság), ezen kívül megvehessek bármit, amit szeretnék normál árakról beszélve és úgy mehessek el nyaralni (ami több mint egy millió forint), hogy ne kelljen a fogamhoz verni a garast, akkor azzal mi a helyzet? Ehhez is szerencse kell vagy vannak valami tippek, módszerek amik segítenek ezt elérni?


Munkanélküliként nem jön össze de most én arról beszélek, hogy ha valaki dolgozik és nem minimálbért kap, de nem is milliomos, akkor mi a járható út? Egyáltalán van ilyen?

A rózsadombi villa csak példa volt, hogy be tudjam határolni milyen anyagi helyzetre gondolok.



2022. márc. 29. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Először egy jó szakma kéne neked... Aztán ledolgozol pár évet, kitanulod a gyakorlati csínját-bínját... Vállalkozóvá válhatsz.

És akkor már jöhet a szerencse!

2022. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elérhető trükközés nélkül is.. mire odajutsz, hogy összejön a budai villa ára, rájössz, hogy azt a pénzmennyiséget okosabban is felhasználhatod.
2022. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

En informatikus vagyok, 7 ev tapasztalattal havi 2 millio nettot keresek. ITban hatalmas penz van es en nem is googlenel avgy facebooknal dolgozok, ott meg ennel is tobb a fizu.

Haverom masik cegnel 2.5 nettot keres. Masik haver netto 1et.


Ezen kivul a kozgaz, alapkezelok meg nagyon jol keresnek, orvosok magan praxisban, vallalkozo villany/viz/gazszerelok. Oszinten mondom, aki oda teszi magat es abcioja van az siman 1-1.5 milliot megkeres havonta

2022. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!