Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diplomás munkanélküliek, hogy...

Diplomás munkanélküliek, hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Mit tesztek azért, hogy minél hamarabb legyen munkátok? Én minimum kétnaponta megnézem a Közigállást, afsz-t. Egyébként meg nagyon unalmasan telnek a napok.
2010. szept. 6. 17:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egy darabig kiakasztottam a falra a diplomámat és nézegettem. Elképzeltem, amint a gyerekeimnek majd könnyes szemmel mutogatom, milyen okos voltam fiatalkoromban. Néha még állást is kerestem, de reménytelen volt.

Aztán megtanultam pókerezni. Jóval könnyebb mint egy egyetemet elvégezni, és simán megélek belőle. Ha még egy kicsit tudok fejlődni, gazdag ember is leszek.

Akik jók logikus gondolkodásból, simán megtanulhatják 1 hónap alatt a neten lévő oktatóanyagokból. Akik butábbak, azoknak több idő kell, de senkinek nem lehetetlen.

Nagyon sok fiatal él az onlinepokerből. Persze még több meg erre költi mindenét, ezért kell megtanulni.

Kezdésnek: www.pokerstrategy.com

2010. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

GYES-en lévő humánpolitikus vagyok.

Azt tudnám nektek tanácsolni, hogy mindent, értitek mindent vállaljatok el.

Ha a szakmádban nincs is tapasztalatod, de a munkatapasztalat sokat segíthet egy állásinterjún.Ha látják hogy volt már valamiféle munkád, akkor feltehetőleg már érted hogy a főnök "a főnök",és a munkakezdés az "munkakezdés".

Állásinterjúra úgy menjetek, hogy tuti titeket vesznek fel.Nagyon sokat ront egy pályázón ha kiül az arcára, hogy úgysincs itt semmi esélyem, mert az előttem lévő tuti jobb volt.ÖNBIZALOM sugározzon az arcotokról.Tudom hogy nehéz de erős a mezőny és kevés a munka.

Írom ezt nektek úgy, hogy jómagam 2 évig takarítottam diplomázás után, és most szinte álomállásom van, nehogy elkeseredjetek:-)

2010. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én tavaly júliusban diplomáztam. Beregisztráltsm munkaügyi központba. Ennek segítségével bekerülteme egy képzésre, amit támogattak. Ezzel most végeztem most augusztusban. A képzés alatt is folyamatosan néztem a hirdetéseket, küldtem a jelentkezésemet minden hová, ahá csa lehet. Persze visszajelzésre nem méltatják az embert. Pár interjúra is behívtak.


Nagyon sok helyre beadtam már a jelentkezésem, de semmi. A gyak. helyemre vissza nem tudnak venni, habár meg volatk elégedve velem, a munkámmal, de nincs felvétel. Borzasztó itthon, teljesen kiüresedik az ember.

Sok munkához x év gyakorlat kell, illetve nyelvtudás.

Nyelvvizsgám van németből(2008ban szereztem meg önerőből nyelvtanár, tanfolyam nélköl) de azóta nem használtam, rengetegt felejtettem. Angolt is tanultam suliba, de azzal úgy vaygok, inkább megértem, mint válaszolni tudjak. leblokkolok, nem merek válaszolni v nem tudok, v bonyolultan kezdenék neki és abból semmi jó nem lesz. most találtam olyan oldalt, regsiztráltam is, ahol lehet más idegennyelvú levelező partnert keresni.

Hátha fejlesztem is így magam, és hasznosan is telik az dő.

Bár már dolgozni szertnék, h méghasznosabb legyek

2010. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
18:36-os Pókeres hozzászóló adnál egy elérhetőséget? Lenne néhány kérdésem..
2010. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!

Én indítottak el ezt a kérdést.

Úgy néz ki, sikerült végre munkát találnom 3 hónap után. Az 5. állásinterjú után vettek fel. Jöv. héten már dolgozok ilyenkor. Sok kitartást nektek!

2010. szept. 29. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!