Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most nagy a szegénység, vagy...

Most nagy a szegénység, vagy csak mindenki lusta dolgozni és tanulni?

Figyelt kérdés
Valaki azt írja, hogy nem tud megélni, valaki meg azt, hogy főiskolát, nyelvvizsgát is fizet az albérlet, rezsi mellett, és még jól is él, és ezt teljesen önállóan. Most akkor hogy van az, hogy másnak meg a számlákra sem elég, pedig éjjel-nappal dolgozik?
2010. aug. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Budapest és Kelet-Magyarország között akkora a különbség, mint Szlovénia és Ukrajna között.

Innen van a látszólagos ellentmondás

2010. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg onnan, hogy az emberek ahelyett, hogy elköltöznének oda, ahol van munka, inkább otthon ülnek és várják, hogy állambácsi csináljon nekik munkahelyeket.
2010. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hová költözzön az, akinek 28 ezer rendelkezésre állási támogatás az összes jövedelme évek óta?

Egy hét albérletre elég szükösen.

Utána éhenhal.


Ez nem amerika, hogy ide-oda vándorlunk.

2010. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, hát ezt meg nem kell megvárni. Én már akkor léptem, amikor látszott, hogy itt gáz lesz, de még volt félretett pénzem, mert nem éltem fel. Lehet irigyelni :P
2010. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!