Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hatékonyan...

Hogyan lehetne hatékonyan állást keresni ha háztartásbeli voltam, 40 vagyok és csak egy használhatatlan bölcsész végzettségem van?

Figyelt kérdés
minden álláshoz, még az eladóihoz is eladói végzettség kell, a dajkához is dajka stb. ráadásul egy állásra beküldöm az önéletrajzom, de még 500 másik jelentkező van. Bizonyos alja gyári munkák meg olyan műszakokban vannak, hogy úgy nem tudom vinni -hozni a gyereket a suliból.

#rtajhratj
2021. ápr. 28. 12:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igazából sok helyre lehet jelentkezni meg küldözgetni az önéletrajzot, de a kérdés inkább arra irányult, hogy hogy tudnám elérni, hogy a több száz jelentkező közül engem válasszanak, ha még munkatapasztalatom sincs.
2021. ápr. 29. 07:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrét állásnál sehogy. Ezért kell jelentkezni 100-200 pozícióra.
2021. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy 40 évesen nincs munkatapasztalatod?
2021. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hamarabb kellet volna észbe kapni.


Nem akarlak megbántani, de egy munkáltató nem fog azért felvenni, mert megsajnál.


Az általad említettek alapján lehetsz eladó (én kereskedelemben dolgozom), jórészt nem kell végzettség, de tény, hogy hétvégén és este is kell menni.

Emellett a mi környékünkön sok a raktár: komissiozo, raktáros stb. hely rengeteg van.


Csinálj valami okj-t.

Dajka, logisztikus, stb. 1 év maximum.

2021. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. ápr. 29. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!