Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hatékonyan...

Hogyan lehetne hatékonyan állást keresni ha háztartásbeli voltam, 40 vagyok és csak egy használhatatlan bölcsész végzettségem van?

Figyelt kérdés
minden álláshoz, még az eladóihoz is eladói végzettség kell, a dajkához is dajka stb. ráadásul egy állásra beküldöm az önéletrajzom, de még 500 másik jelentkező van. Bizonyos alja gyári munkák meg olyan műszakokban vannak, hogy úgy nem tudom vinni -hozni a gyereket a suliból.

#rtajhratj
2021. ápr. 28. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Legyél prosti. Kötetlen munkaidő.
2021. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyelveket beszélsz?
2021. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Hatékonyan úgy, hogy teszel azért, hogy érj is valamit a munkaerőpiacon.

Mert ez így kb nulla. Pláne a jelenlegi helyzetben

2021. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatod és nyelvtudásod akkor nincs? Jelentkezz olyan munkákra, ahol nem szükségesek, és kompenzáld alacsony bérigénnyel a tapasztalat hiányát. Sok jelentkező van, több 100 helyre is add be. De ne válogass nagyon...
2021. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy így gyakorlatilag pályakezdő vagy, a 40-es semmihez sem értő pályakezdőket nem szeretik a munkáltatók.

Elvállalsz egy gyári melót és szerzel segítséget a gyerekhez. Vagy megcsinálsz egy eladói szakmát. Vagy a közigálláson jelentkezel minden környezetedben lévő végzettséget nem nagyon igénylő állásra (mert ott kevesebb a jelentkező, mivel alacsonyak a bérek).

2021. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
most arra gondoltam plázákba bemegyek az üzletekbe és beadogatom az önéletrajzom, szerintetek? bár a munkaideje annak sem jó, de a fontos, hogy legalább vinni tudjam a gyereket, ha hozni nem is tudom.
2021. ápr. 28. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
szép is lenne ha nem kéne végzettség a dajkáknak :D te rá mernéd bízni a gyerekedet valami jöttmentre? az árufeltöltéshez meg nem kell semmilyen végzettség, ne röhögtess már.
2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Megpróbálhatod, főleg ha eladót keresünk van kirakva a kirakatba.
2021. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

A kínai ruházatokba mindig keresnek eladót, ahogy turikba is sokszor szoktam látni kiírást, pepcoba és a jyskbe is szoktak keresni, ezekre interneten kell jelentkezni.

De az árúfeltöltés is jó, ahogy az egyik hozzászóló írta, kérhetnél 6 órás részmunkaidőt.

2021. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kapo1588 ***** válasza:
Szerintem közigállást nézzél
2021. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!