Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el az...

Miért nem fogadják el az emberek, ha valaki háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Régen elfogadott volt a hagyományos felállás, a nő háztartást vezet, a férfi a családfenntartó. Ma már a nők is építhetnek karriert.



Én pár hónapja háztartásbelivé váltam. A párommal közösen döntöttünk így. Nem végleg. Nagyon jól keres, nem okoz neki gondot. Ha akarok, visszamehetek dolgozni.



Az ismerőseim, rokonaim mindig kérdezősködnek, sajnálkoznak, hogy nincsen állásom. Mi a franc bajuk van?


Nem lehet valaki háztartásbeli, csak ha hivatásos anya? Nincsen gyermekünk, nem is tervezünk soha.


Mi közük hozzá, hogy én hogyan élek?



2021. ápr. 10. 22:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es Nem kamu kérdés. De a válaszokból leszűrtem(főleg 8.-ból), hogy azért érdekli őket, mert irritáló, hogy ők güriznek én meg most megtehetem hg itthon legyek. És rengeteg mindent örököltem. Valóban sok a vagyonom.(biztos ez is zavaró, hogy az "ölembe hullott".)


Nem végleges állapot, hogy itthon vagyok. Ha nincsen gyerek, akkor is van mit csinálni. Lusta nem vagyok, éltanuló voltam, sokat tanultam, sportversenyt is nyertem, dolgoztam már napszámban is. Kitartás és szorgalom kell ezekhez.

2021. ápr. 11. 07:01
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt nem értettem, miért az én életemmel foglalkozik mindenki. De így már értem zavarja őket, hogy nekem jól megy.
2021. ápr. 11. 07:03
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Valószíínűleg csípi a szemüket, hogy így teli vagytok lével és még fel is vágsz vele.

Egyébként a különböző egyenjogúsági és nőpárti mozgalmak évtizedeket küzdöttek azért, hogy a nők kiléphessenek ebből a szerepből. Már a ló túloldalán vannak, te meg visszaléptél vagy 50 évet ezen a területen gondolkodásmódban.

2021. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces, hogy azt írod kitartás és szorgalom kell az örökléshez :D
2021. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
#14: Nehéz ám folyamatosan látogatni, jópofizni a házsártos nagymamával úgy, hogy ne vegye észre, hogy csak arra várnak, mikor dobja fel a bakancsot végre, de lehetőleg írassa rá a vagyonát még halála előtt :D
2021. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Hetvenkedni jöttél ide, k3rdező?


Szánalmas!

2021. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

"Azt nem értettem, miért az én életemmel foglalkozik mindenki."

Talán azért, mert te tettél fel egy nyilvános oldalon egy kérdést, amiben megosztod a saját életed részleteit, nem?


"De így már értem zavarja őket, hogy nekem jól megy."

Nem zavar senkit hogy neked hogy megy, biztos megdolgoztál érte. Van aki úgy dolgozik meg hogy elmegy napi 12 órában gürizni, van aki csinál egy jó vállalkozást, van aki meg talál egy gazdag férjet és szétteszi a lábát (ez vagy te). Az zavar mindenkit amilyen lenéző stílusban írsz.

2021. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy igazad van kedves utolsó, miért személyeskedsz?


"ez vagy te" - aki szétteszi a lábát.


Felzaklat?



Miért gyűlölködnek az emberek, ha valakinek jobb, mint nekik?


Irigység.


Érdekes kísérlet volt. 🤣😂

2021. ápr. 12. 08:58
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Miért lett volna irigység #17 részéről? Hidd el senki nem irigyli egy kiszolgáltatott, kitartott háztartásbeli életét
2021. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

En kifejezetten szanalmasnak ereznem, ha felnott emberkent ugyanugy valaki mastol fuggenek, mint gyerekkoromban, csak most nem a szuleimtol, hanem a paromtol.

De ha teged nem zavar, akkor miert is ne? Sok kitartott no van.

2021. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!