Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teljes megtakarítás Euro-ra...

Teljes megtakarítás Euro-ra váltása? Vélemények?

Figyelt kérdés

A Forint gyakorlatilag megállás nélkül esik az Euroval szemben, és nem nagyon látom, hogy ennek valahol vége lenne. Dollárt is írhattam volna, akár Svájci Frankot, de nyilván Európa közepén az Euronak van a legtöbb értelme. A forint megtakarításom értéke folyamatosan csökken hála az államnak (magyar állampapír még szóba jöhetne, de biztosabbnak tűnik egy Euro megtakarítás)


Amúgy ismer valaki olyan facebook csoportot / telegram csoportot / discord csoportot / bármilyen oldalt ahol Forint-Euro technikai elemzést lehet megbeszélni? Meglátásom szerint most 360 körnéykére le fog menni, de onnan (ha folytatódik a trend) visszapattan és május közepére-végére 371-372 környékén lesz (ezt már nem várnám meg)



2021. márc. 27. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, milyen összegű megtakarításról beszélünk. Ezer eurónál nem éri meg, százezernél talán.
2021. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az eur megtakarításnak lehet értelme, de a technikai elemzés az ezotéria kategória.
2021. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi a különbség? Ha tegyük fel idén elmegy 390ig az Euro, akkor az kb 30 forintos ugrás. 1000 euro esetén 30ezer forint bukót jelent, 100.000 Euro esetén 3 milliót. A lényegen nem sokat változtat: a Forint egy rossz valuta, és évről évre kevesebbet ér. Nem?
2021. márc. 27. 22:06
 4/21 A kérdező kommentje:
egyetemen én is azthittem a pár kredites, végzettségemtől abszolút távol álló gazdasági szarokon, hogy a trendvonalak meg térsaik gyakorlatilag egy blindfold játéknak felelnek meg, amióta elkezdtem szabadidőmen jobban foglalkozni ezzel, kiderült hogy igenis van alapjuk, úgyhogy azt elvetném, hogy ezotéria kategória lenne
2021. márc. 27. 22:10
 5/21 anonim ***** válasza:
Igazad van. Te a biztonság miatt fektetnéd be, én elsődlegesen a profitot néztem.
2021. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.


Ha ennyire hiszel benne akkor nézegesd csak az Elliot ciklusokat, én figyelmeztetésnek szántam, nem áll szándékomban hosszabban kifejteni, meggyőzni meg pláne, de ésszel belegondolva nyilvánvaló hülyeség, a tapasztalat meg azt mutatja, hogy nem is működik. Akárcsak a horoszkóp.

2021. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Olyankor kell eurót venni amikor olcsó. Így nem buksz hanem nyersz. Így megéri.
2021. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
jaértem :) nem, nem keresni akarok ezen, csak a megtakarításom értékét legalább egy kicsit jobban szinten tartani
2021. márc. 27. 22:20
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Adok ket tippet:

1. Az ilyen elemzesek zemmit az egadta vilagon nem ernek. Meg a profik akik 24/24 tozsdeznek se nyernek vele hosszu tavon


2. a penzed 1 szazalekara vegyel bitcoint. A tobbit mindegy euroban vagy forintba hagyod. 10 eves tavon biztos hogy kevesebbet fog inflalodni a maradek 99 szazalek mint amennyit felfele megy az az 1 szazaleknyi bitcoin.


Mit veszithetsz? Max lesz 1 storyd arrol hogy egy anonim oldalon fogadtad meg egy olyan velemenyet akirol semmit se tudsz :)

2021. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kettes: gondolom nem gazdasági végzettséged van. Nekem sem, de próbálok autodidakta módon belelátni és nem egyből rávágni h bullshit


Hetes: Nyilván akkor kell Eurot venni amikor olcsó. Jövő ilyenkor valszeg a 360as Euro lesz az olcsó..A fő kérdés bennem, hogy van e bármi esélye, hogy a Forint valaha erősödni fog szignifikánsan az Euroval szembenn. Amíg az államnak érdeke az export miatt akár mesterségesen is gyengíteni, nem látom, hogy erősödés állna be bármikor...

2021. márc. 27. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!