Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felvettek egy gyárba és...

Felvettek egy gyárba és kaptam munka ruhát, de az első nap nem tetszett szóval másnap már nem mentem. A munkaruhát azt számon kerhetik tőlem?

Figyelt kérdés
Amúgy meg a szerződést sem írtam alá, csak azt h át vettem a munka ruhát (pulcsi, nadrág, bakancs). Közvetítő cégen keresztül kerültem oda a gyárba.

2021. febr. 24. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
természetesen
2021. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mit gondolsz? Nem szeretetszolgalathoz mentel...
2021. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen számonkérhetik, főleg, hogy írásos nyoma is van annak, hogy átvetted.

Ha nem viszed vissza, akkor Rád terhelhetik az árát és akár követeléskezelővel végrehajthatóvá válhat - szóval annyit nem ér meg - menj be, add le korrekten.

2021. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen követelhetik.
2021. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-as írta, vidd vissza, és ha mázlid van nem fizettetik ki veled, hanem csak átveszik. Nekünk is volt munkaruhánk, mi sosem hordtuk, közölte a "kedves" volt főnökasszony, hogy ő nem fogja szaglászni, meg kimosni nem érdekli h horduk-e vagy sem stb... És kifizettették velünk.
2021. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Természetesen.


És sok helyen ha nem dolgoztál X hónapot ott akkor ki is fizettetik a munkaruhát, hiszen te sem örülnél, ha egy használt bakancsot kapnál pl.: új belépőként...

2021. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, nem kell vissza adni a munka ruhát. Kötelességuk biztosítani mindenkinek munkavédelem szempontjából és felmondás után nem követelik vissza, hiszen ingyen adták.Legalabb nem a semminek voltam ott egész nap xd
2021. febr. 24. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2021. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te mindig belerúgsz abba, aki segít Neked?

Szerencséd van, hogy nem kérik az árát, de akár be is hajthatták volna.

Épp van is itt a gyakorin olyan, akinek végrehajtás alatt áll már.

A 22:25-ös hozzászólásoddal meg kiállítottad a "bizonyítványodat"

Én nem fogok lesüllyedni a szintedre.

2021. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz utolsó 😏😂
2021. márc. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!