Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az első nap...

Szerintetek gáz az első nap felmondani munkahelyen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Gáznak nem gáz erre való a próbaidő



de egy nap után mi az ok?


Mi a probléma?


Gondold át milyenek az esélyeid a munkaerőpiacon, ha könnyen el tudsz helyezkedni akkor nincs gond

2016. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a munka, túl nagy falat nekem elsőre, sok a felelősség is. Feszélyezve érzem magam egész nap.
2016. jún. 24. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, főleg ha a munkaadó inkorrekt.


Pénteken megegyezünk, hogy 190e bruttó, hétfő reggel szerződésembe 140e bruttó szerepel.. Miértre, a "hát most csak ennyit tudnak adni"


esélytelen, hogy aláírjam.

2016. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha már aláírtam a szerződést?
2016. jún. 24. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a szerződésben a próbaidőről?


Elvileg kell h legyen próbaidő és ha van akkor indoklás nélkül felmondhat mindkét fél.

2016. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van próbaidő, postán már el is küldtem nekik a felmondást.
2016. jún. 24. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad
2016. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsö nap feszelyezve erzed magad, metr nagy a felelösseg? Elsö nap még nem is tudod, mit kell csinalni, csak bemutattak a kollegknak, meg nagyjabol elmondtak ezt azt. Volt nalunk is egy csaj, 9kor kezdett, a fönök körbevitte, meselt neki par sztorit. Be akarta ültetni balaesetvedelmi (vagy hogy hivjak) treningre, de a csaj kerte, hogy hadd üljön oda egy kollega melle, es hadd nezze, mit is kell pontosan csinalni. Majd delben felmondott, hogy neki ez ugysem fog menni, ezt ö nem tudja csinalni. Nyilvan ha egy orat nezi, nem ert belöle semmit, az elsö hetekben a többseg bena, nem erti/nem tudja. Bele kell razodni es kesz. Ha par het utan még mindig ugy erzed, hogy ez nem neked valo, akkor jo, de nehany ora utan felmondani, vagyis kapasbol feladi... hat nem tudom...
2016. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hamar feladtad de te érzed.


Sok sikert a kereséshez.

2016. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!