Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mekiben elsö nap milyen...

A mekiben elsö nap milyen pozícíóra rakhatnak be?

Figyelt kérdés
Hétfön kezdek a mekibe. Tudom hogy elsö nap oktató filmeket meg szabályokat kell néznem, de gondolom nem 8órán keresztül.
2013. okt. 25. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben a zsemlézéssel kezdenek. Esetleg lobby, meg nálunk újabban burgonyázni szoktak, meg kasszázni is az újoncok. Az utóbbit nem tartom túl szerencsésnek, szerencsétlen még azt sem tudja milyen összetétele van a szendóknak, esetleg megkérdezi a vendég, hogy mi van benne, aztán néz nagyokat.
2013. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De gondolom minden esetben van veled egy oktató.

És ez meddig tart? Tehát ha engem pl. beraknak zsemlézni, akkor azt meddig kell csinálnom? Mikor kapok más feladatot?

2013. okt. 25. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Első napodon biztos, hogy még azt fogod csinálni végig amiből akkor kioktatnak. És a 2. ill. a 3. alkalommal is valószínű, de akkor már lehet dresszingből is kioktatnak.

De majd kiderül, minden étterem más.

2013. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül zsemlézni kezdtem. :D

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy a bérlet árának 86%át már az első 3 hónapba is fizetik? Illetve ennek mi a menete?

2013. nov. 5. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg ott, mert eltérő lehet. Ha licences az étterem, akkor azt a tulaj határozza meg.
2013. nov. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!