Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy rakhatnak oda interjúztat...

Hogy rakhatnak oda interjúztatni ilyen csajt?

Figyelt kérdés

Ma voltam állásinterjún, egy kb. 23-24 éves csaj ült az asztal másik oldalán. De olyan búval-b@szott volt, hogy én ilyet még nem is láttam, nem is érdekelte az egész. Motyogott, volt hogy vissza kellett kérdeznem, mert nem értettem mit mond.


Feltett 3 kérdést, a munkával kapcsolatban alig mondott valamit, mert részleteket nem tud, hiszen ők csak közvetítenek a tényleges munkaadó felé. És ő dönt arról, hogy ki a jó munkaerő. Vicc...


2011. jún. 6. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Na én emiatt nem megyek MUNKAERŐKÖLCSÖNZŐKHÖZ!


Életemben 1x voltam az is elég volt, továbbá szánalmasnak tartom azokat a cégeket is akik ezt a szolgáltatást igénybeveszik, hiszen ezzel bizonyítják, hogy nem egyediek, hanm TUCAT gazdaságos munkaerőt alkalmaznak, amely tucatot állít elő nekik.



Mellesleg az ilyen cégeknél olyan mindegy hogy te mit tudsz vagy mit nem tudsz, az első szempont a gazdaságosság.

Közel lakj, minél jobban ki legyél szolgáltatva, lehessen rólad 8 bőrt lehúzni, és soha ne merj nemet mondani, vagy saját véleményt alkotni.

2011. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mellesleg egy valamire való cég amely NEM CSOÓR, azaz SIKERES, az legalább egy gyakornoki programot fenttart, de nem munkaerőt kölcsönöz..


Amikor egy cég már munkaerőkölcsönzésre kényszerül, az már azt jelenti, hogy képtelenek már az üzleten keresni, a dolgozón kell profitot termelniük.

(azzal, hogy folyamatosan állandó létszámot tartanak fenn, így senkinél sem kell fizetést emelni, hiszen ott a következő plusz még a legtöbb munkaerőkölcsönző garanciát is vállal azaz a következőt ingyen küldi)

2011. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csóró, csakmár kicsit felbsztam az agyam :D
2011. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is felbosszantottam magam, de én inkább a csaj hozzáállásán, habitusán. Egyszerűen nem alkalmas HR-esnek az ilyen.

Amit leírtál a kölcsönzős cégekkel kapcsolatban, az nagyrészt igaz. Csak az a baj, hogy nem válogathat az ember.

2011. jún. 6. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy arra még nem gondoltál, hogy esetleg egy cégnek nem mindig ugyanolyan mennyiségű munkája van, vannak időszakok amikor kell 100 ember, de van amikor csak 20. Na ilyenkor honnan verbuváljon 80 megfelelő embert? Szóval ne légy szűklátókörű.


A kérdéshez meg, lehet hogy a csajnak magánügyi problémái vannak, vagy egészségügyi, vagy te voltál a sokadik ember aznap. De ha nem tetszik az állásinterjú, akkor fel lehet állni és kimenni az ajtón, senki sem fog megbüntetni. Csak hát ugye nem lehet válogatni. Szóval tűrni tudsz és kész.

2011. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!