Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Első nap a tescoban pénztárosk...

Első nap a tescoban pénztárosként. Hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Vki esetleg tudna vmi tanácsot adni hogy hogy lehet azokat a vevőket kezelni és elviselni aki elkezdi oltani az embert mert nem tudja az első munkanapján fejből az összes pékcuccnak a kódját ?? Néhány ember annyira bunkó volt... ülne be ő egyböl kb 0 felkészitéssel kasszázni....
2010. júl. 15. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vicc nélkül:


széles mosoly

- Kedves uram/ hölgyem, köszönöm a türelmét, hisz ez csak az első munkanapom....


ettől általában lelohad a vigyor róluk


aztán magadban küldd el a jófrancba....

2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D:Dkeverj le neki egyet:D:D
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Rakj egy nagy T betűt a nyakadba! Komolyan
2010. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szard le.
2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem konyhán raktak ki reggeliztetni és jött egy ember, mondta mit kér. Mondom, bocsi, első napom itt kinn, meg kell kérdezzem mi az. :D Ciki, sajna sok a bunkó...
2010. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy az illető le van sczarva. De nem csak úgy simán, hanem jól elkenődve. és csöpög le róla mindenfelé. Neki ne mond meg, csak tedd a dolgod mosolyogva :)
2010. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pénztárosba is láttam már unszimpatikus alakokat és hát mit csináljon az ember el kell fogadni!
2010. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah sikerült túlélni az első napot?? Én is félek, én is nemsokára kezdek, soha életemben nem dolgoztam még, nem is ide akartam jelentkezni, de ide vettek fel 4 órában. irtó kicsi lesz a pénz gondolom.
2010. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sikerült... bár az első napnak majdnem lelki összeomlás lett a vége..... 1 hetet dolgoztam aztán abbahagytam... de most lehet megyek megint.. kell a pénz... de tényleg nagyon keveset fizet.. én 7 órában voltam...a 4 óra nem nagy szám.. hajrá :D
2010. szept. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!