Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemistaként így mennyire...

Egyetemistaként így mennyire nehéz valamilyen munkát találni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék menni egyetemre Budapestre, diákhitelt kell majd felvennem, viszont havonta pár napot szeretnék dolgozni. Mérnöki szakra megyek, szóval állandó munkahelyben nem is gondolkozok, de valamit szeretnék majd tálalni. Ha havonta 10-20000 Ft összejönne belőle, már az is nagy segítség lenne. :)

Szerintetek mennyire nehéz ilyen pár órás munkákat tálalni? Vagy mivel sok egyetemista keres ilyen munkákat, hamar elkapkodják?

19/L


2021. febr. 21. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nehéz találni, de a legtöbb helyen nem lehet csak havi pár napot dolgozni (hacsak nem alkalmi melóról van szó).

Heti x napot szoktak àltalában mondani (pl. Heti 4 nap), leginkább gyorséttermekben lehet elhelyezkedni.

Ha más munkát szeretnél találni nehéz lesz, mert hiába vagy nappali tagozatos a munkarend (pl. irodában) úgy szól, hogy reggel 8- du 16. Persze nem lehetetlen, de az ilyen komolyabb helyek nem annyira rugalmasak, míg pl. egy Burger Kingbe tudsz éjszaka is vagy hétvégén is dolgozni (persze ha addigra lemegy ez a Covid dolog).

2021. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Diákszövetkezetbe jelentkezz be majd valamelyikbe - ők jobban tudnak munkát közvetíteni és ha diákként vállalsz munkát, nem normál felnőttként, akkor csak 15 % szja-t vonnak.
2021. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022-től diákmunkára nem vonnak adót [link]
2021. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3-as, igen, januártól, aztán választások és utána ki tudja, mi jön?

Semmiből nem áll egy új rendeletet hozni - erre-arra való hivatkozással.

2021. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
#1 én gyakornok vagyok egy multinál és annyit megyek amennyit akarok, de többnyire heti 2-3 mindig megvan. :D
2021. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Mármint heti 1 hétköznap és 1-2 hétvége igaz?

Ez kb a gyorsétterem kategória

2021. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 5-ös vagyok, nekem beszélsz?
2021. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!