Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Turizmusban, vendéglátásban...

Turizmusban, vendéglátásban foglalkoztatott sorstársaim, ti is pályamódosítás előtt álltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban szállodákban dolgozókra, valamint utazási irodában dolgozó alkalmazottakra, idegenvezetőkre lennék kíváncsi. Jómagam szállodában dolgoztam, egészen novemberig. Akkor ugyanis közölték velünk, alkalmazottakkal, hogy nem tudnak tovább foglalkoztatni bennünket, mert így is csődközeli helyzetbe került a szálloda. Leépítettek mindenkit, kivéve a felsőbb beosztásban dolgozókat. Annyit mondtak, amint konszolidálódik a helyzet, igyekeznek fokozatosan visszavenni dolgozni bennünket. Ám, most egyes információk szerint, leghamarabb május 31-én nyit a szálloda, ha nyit... Meglátásom szerint a turizmus nem holnap fog talpra állni, emiatt is gondolkodom a pályamódosításon. Vannak itt hasonló véleményen lévők? Ha igen, ti mit fogtok tanulni/milyen területen helyezkedtetek el turizmus helyett?

2020. dec. 25. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Ha az embernek se munkája, se pénze, akkor nem agyal, hanem elvállal bármit, ami fizet. Aztán vagy visszamegy, ha ennek vége vagy nem.
2020. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

"Meglátásom szerint a turizmus nem holnap fog talpra állni,"


Szerintem meg hamar talpra fog állni. Ne felejtsd el, hogy rengeteg Szép-kártyás üdülés lett visszamondva, nem felhasználva és amikor újra beindul az élet, akkor tömegével fognak menni az emberek nyaralni. Már most is foglalgatnak tavaszra-nyárra.

A helyedben inkább valami átmeneti, ideiglenes dologba kezdenék...

2020. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!