Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire számítok gazdagnak ?

Mennyire számítok gazdagnak ?

Figyelt kérdés

Az össz vagyonom egyben meghaladja a 150 millió forintot ( nagyrészt ingatlan , értéktárgyak , arany , stb . ) . Az életszínvonalam a legmagasabb . Minden nap étteremben ebédelek , nincs olyan dolog amit ne tudnék megvenni bármikor , ruhából pedig Guccin és hasonló márkákon kívül mást nem vagyok hajlandó hordani . Ezek mellett amikor ép nincs járvány akkor havonta minimum egyszer elmegyek nyaralni is a családommal . A sok “felvágás” után már csak annyi lenne a kérdésem hogy szerintetek ezzel magyarországon hol helyezkedek el ( felső 10 vagy 100 ezer ) ?

Megjegyzem hogy én NEM tartom magam gazdagnak csupán tudom hogy jól élek de sokak azt állítják gazdag vagyok .

A válaszokat köszi előre is

( nem felvágásból írtam le ezeket a dolgokat csupán csak érdekel erről más véleménye )



2020. nov. 22. 04:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
11%
800 ezer Ft a fizetésed? Van képed ezt leírni, amikor a nyugdíjasok 100 ezer Ft-ból élnek havonta?
2020. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne képe leírni, ha tényleg annyit keres? Nem ő dönti el, hogy egy nyugdíjasnak mennyi a nyugdíja. Én annak örülnék, ha még több fiatal keresne ennyit, akkor lenne normális középosztályunk is végre.
2020. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ennyiért vesz autót,átlag feletti de nem gazdag, sőt a Gucci, LV inkább már gáz kategória a gazdagok körében, ők teljesen más márkákat preferálnak, tucat cuccok lettek sajnos.
2020. nov. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Lelkileg legyél gazdag,tudásban, az a fontos, nem az, hogy mennyi pénzed van, azt ne is számolgassad!
2020. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Kérdezőnek! Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol?
2020. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lényeges, hogy most milyen életszínvonalon élsz.

Ami fontos:


- mennyi a likvid tőkéd

- mennyi a passzívan beáramló jövedelmed

- és ahhoz képest mennyit költesz el havonta


Én azt tartom gazdagnak, akinek magasabb a bevétele, mint a kiadásai, és emellett elég (szabad(ideje is van élvezni az életet.

2020. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

25-ös :

Programozás kisebb cégnél

2020. nov. 28. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!