Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire számítok gazdagnak ?

Mennyire számítok gazdagnak ?

Figyelt kérdés

Az össz vagyonom egyben meghaladja a 150 millió forintot ( nagyrészt ingatlan , értéktárgyak , arany , stb . ) . Az életszínvonalam a legmagasabb . Minden nap étteremben ebédelek , nincs olyan dolog amit ne tudnék megvenni bármikor , ruhából pedig Guccin és hasonló márkákon kívül mást nem vagyok hajlandó hordani . Ezek mellett amikor ép nincs járvány akkor havonta minimum egyszer elmegyek nyaralni is a családommal . A sok “felvágás” után már csak annyi lenne a kérdésem hogy szerintetek ezzel magyarországon hol helyezkedek el ( felső 10 vagy 100 ezer ) ?

Megjegyzem hogy én NEM tartom magam gazdagnak csupán tudom hogy jól élek de sokak azt állítják gazdag vagyok .

A válaszokat köszi előre is

( nem felvágásból írtam le ezeket a dolgokat csupán csak érdekel erről más véleménye )



2020. nov. 22. 04:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

(Tegyük fel, hogy a kérdés nem hipotetikus, amit kétlek.)


Nyilván jónak számít ez a vagyon, de a felső tízezerhez kevés. Alapból egy normális ház/lakás Budán 100 milliónál kezdődik, de inkább 200. Ha valaki régebben vett jó ingatlant, csak azzal nőtt tízmilliókkal pár év alatt a vagyona, hogy emelkedtek az ingatlanárak.


Ezen kívül ha van családod, akkor a házastárssal együtt van a vagyon, aki viszi mindennek a felét válás esetén, így E/1-ben beszélni luxus.

2020. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A kérdésem kicsit sem kamu . Örököltem ezt a vagyont és valóban nem tudok vele a legjobban bánni . 2 Bp-i lakást örököltem és annak az összértéke 100 millió . Ezért nem is gondolom magam gazdagnak mivel nem én értem ezt el hanem örököltem . A többi pénz e saját ingatlanom , autóm és értéktárgyaim . Ez így már lehet jobban érthető . + van még egy kisebb 10 milliós vagyonom abból szoktam étterembe járni , ruhákat venni stb. . Egyébként nem nagy a fizetésem kb 800000 ezer forint . Ezért is zavar hogy sokan az örökségem miatt gazdagnak gondolnak .
2020. nov. 22. 13:04
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
troll
2020. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Jáááájjj. Megmagyarázva még rosszabb :-)))
2020. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem értem mi olyan hihetetlen ebben . Ez nem kamu kérdés . 21 éves vagyok és a nagyszüleimtől örököltem ingatlanokat és némi pénzt . Nem tudom mi ebben ami olyan rohadtul hihetetlen
2020. nov. 22. 15:56
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül attól lesz troll kérdés hogy kamu amit írsz, bár elég valószínűleg az, hanem ahogy kiírod. Tetszik érteni?
2020. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Nagyszülőktől nem lehet örökölni, csak akkor ha nem élnek a szüleid....
2020. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor nagyon rosszul bánsz a pénzzel és kevesebbel fogsz távozni, mint amennyit kaptál. A vagyon felelősség és illene szaporítani, nem fogyasztani. Ez az életmód és kényesség "ruhából pedig Guccin és hasonló márkákon kívül mást nem vagyok hajlandó hordani". Ne haragudj, de ez ultraciki. Az értékrended még nem kifejlett az látszik. Szerintem keress fel egy rendes pénzügyi tanácsadót, mert baj lesz ebből az életvitelből.
2020. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

17-es :

A szüleim nem nagyon voltak jóban a nagyszüleimmel ezért a nagyszüleim az én javamra írták a lakásokat ( bár a mamát még él viszont sajnos messzebb költözött és volt annyi pénze hogy másik megyében házat vagyon és ezért adta ezeket nekem ) . Egyébként jelenleg albérletbe vannak adva , ezért onnan is jön a pénz .

2020. nov. 22. 17:52
 20/27 anonim ***** válasza:
46%
Én nem azzal törődnék, mennyire vagyok gazdag, milyen gyakran tudok nyaralni menni stb., hanem azzal, hogy értelmileg milyen szinten állok (neked például hagy kívánnivalót maga után a helyesírásod), és lelkileg milyen gazdag vagyok. Te ezen a téren sehol sem állsz.
2020. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!